Reklama

LegionowskiNa sygnaleWiadomości

Wieliszew: Nękał byłą żonę. Trafił do aresztu

Reklama

Nawet 5 lat pozbawienia wolności grozi 45-latkowi, który nękał swoją byłą żonę. Prowadzący śledztwo policjanci postawili mu zarzut stalkingu oraz uszkodzenia mienia. Mężczyzna trafił już do aresztu.

Reklama

W listopadzie do Komisariatu Policji w Wieliszewie zgłosiła się pokrzywdzona, która zawiadomiła, że jest nękana przez byłego męża. 45-latek od sierpnia wydzwaniał do niej oraz wysyłał wiadomości SMS. Mężczyzna uszkodził również auto należące do pokrzywdzonej, przecinając opony i niszcząc wnętrze pojazdu. Sprawą zajęli się śledczy z Wieliszewa. Pod koniec grudnia zatrzymali oni 45 latka, który przez ponad miesiąc ukrywał się, chcąc uniknąć odpowiedzialności za swoje zachowanie – informuje rzeczniczka KPP Legionowo podkom. Justyna Stopińska.

Zgromadzony przez policjantów materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie zatrzymanemu zarzutów dotyczących stalkingu oraz uszkodzenia mienia. Prokurator wystąpił do sądu o tymczasowy areszt dla 45-latka. Sąd Rejonowy w Legionowie przychylił się do wniosku i teraz mężczyzna najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie.

/red./

Tagi
Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close