Wieliszew na sportowo

foto: UG Wieliszew

24 listopada 2012 r. w Hali Sportowej w Wieliszewie Szkoły Podstawowe rozegrały już trzeci turniej piłki halowej. Do zawodów zgłosiły się wszystkie drużyny, mecze rozgrywano w dwóch grupach, po 4 drużyny systemem „każdy z każdym”.

foto: UG Wieliszew

Grupę A po dwóch zwycięstwach i jednym remisie wygrywają zawodnicy ze Szkoły Podstawowej w Skrzeszewie, którzy strzelili przeciwnikom 5 bramek sami nie tracąc gola. W grupie B wygrywają młodzi zawodnicy ze Szkoły Podstawowej w Józefowie, którzy przy takiej samej liczbie punktów mieli lepszy bilans bramkowy od młodych piłkarzy ze Szkoły Podstawowej w Wieliszewie.

Natomiast 25 listopada 2012r. w wieliszewskiej hali sportowej został rozegrany pierwszy z sześciu turniejów piłki halowej drużyn amatorskich. Do zawodów zgłosiło się 8 drużyn, które po losowaniu przez kapitanów utworzyły dwie grupy.

foto: UG Wieliszew

W grupie A znalazły się drużyny: Ujemny Bilans, Jażombki, FC Łajski oraz Wariaci Team. W grupie B mecze rozgrywały następujące drużyny: FC Legionowo, Nie ma mocnych, Razem ponad 100 kilo oraz Nasiołka. Drużyny w grupach rozgrywały mecze systemem „każdy z każdym”, już pierwsze mecze zarówno w grupie A jak i w grupie B zapowiadały wysoki poziom rozgrywek oraz dużo emocji dla nielicznej grupy obserwatorów.

Grupę A wygrywają ubiegłoroczni zwycięzcy ligi piłkarze z FC Łajski, drugie miejsce w tej grupie zajmują zawodnicy Wariaci Team
W grupie B po wygranych trzech meczach (5:0, 3:1, 6:1) wygrywa drużyna Razem ponad sto kilo, drugie miejsce zajmuje drużyna I nie ma mocnych. Po meczach grupowych zostały rozegrane dwa mecze półfinałowe.

/UG Wieliszew/

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje artykuł "Wieliszew na sportowo"

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *