Reklama

LegionowskiNa sygnaleWiadomości

Wieliszew: Groźny wypadek na DW631. Dwie osoby w szpitalu

Reklama

W czwartek (16.01) około godz. 10:40 na Drodze Wojewódzkiej 631, w okolicy skrzyżowania z ul. Wiśniową w Wieliszewie doszło do wypadku. Samochód osobowy z nieznanych jeszcze przyczyn wypadł z drogi, a następnie uderzył w drzewo i ogrodzenie posesji. W wyniku zdarzenia dwie osoby doznały obrażeń ciała i zostały odwiezione przez pogotowie ratunkowe do szpitala.

Reklama

Jak informuje naszą redakcję dyżurny Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Legionowie, zgłoszenie o wypadku dotarło do służb ratunkowych około godz. 10:45. Na miejsce wysłano trzy zastępy straży pożarnej – po jednym z JRG Legionowo, WSP Zegrze i OSP Wieliszew oraz dwie karetki pogotowia ratunkowego.

Ze wstępnych ustaleń służb wynika, że kierujący samochodem osobowym volkswagen passat 29-letni mężczyzna nagle stracił panowanie nad pojazdem, wypadł z drogi, a następnie uderzył w drzewo i ogrodzenie posesji. W wyniku zdarzenia zarówno kierujący pojazdem mężczyzna, jak i towarzysząca mu 27-letnia pasażerka odnieśli obrażenia ciała na tyle poważne, że koniecznym okazało się ich przewiezienie do szpitala.

Jak informuje rzeczniczka Komendy Powiatowej Policji w Legionowie podkom. Justyna Stopińska, na razie nie są znane przyczyny wypadku. Ustali je policyjne dochodzenie. Rzeczniczka zapytana o stan trzeźwości kierującego samochodem 29-latka odpowiedziała, że zostało wydane polecenie pobrania krwi od mężczyzny celem ustalenia czy był on trzeźwy.

fot. KP PSP Legionowo

/red./

Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

AntySPAM *

Back to top button