Reklama

CiekawostkiLegionowskiPo godzinachWiadomości

Wieliszew: Gmina stara się o nowe siłownie „pod chmurką” w ramach akcji firmy Nestle

Reklama

Gmina Wieliszew postanowiła powalczyć o nowe siłownie „pod chmurką” w ramach akcji realizowanej w całej Polsce przez firmę Nestle. Do konkursu zgłoszono trzy lokalizacje: OSP w Janówku Pierwszym, plaża 600-lecia oraz boisko przy os. 600-lecia. Siłownie powstaną, jeśli propozycje Wieliszewa zdobędą wystarczającą liczbę głosów internautów.

Reklama

Nestle, jeden z największych na świecie producentów żywności obchodzi w tym roku 150-lecie swojego istnienia. Z tej okazji zorganizowano wielką akcję budowy siłowni „pod chmurką”, które powstaną w całej Polsce. – Idea akcji opiera się na prostej prawdzie – aby zdrowo żyć, wystarczy się ruszać, nie trzeba być wielkim mistrzem i nie warto szukać wyjątkowych dyscyplin czy czegoś ekstremalnego – chodzi o to, aby codziennie znaleźć chwilę na wysiłek fizyczny – czytamy w komunikacie na stronie internetowej firmy.

W akcji Nestle postanowiła wziąć udział także gmina Wieliszew. Do plebiscytu zgłoszono trzy lokalizacje , w których mogłyby powstać siłownie: Plaża 600-lecia, boisko przy os. 600-lecia oraz teren przy budynku OSP w Janówku Pierwszym. Głosowanie już się rozpoczęło. Swój głos na jedną z lokalizacji może oddać każdy. Im więcej głosów internautów zdobędą miejsca zgłoszone przez gminę tym lepiej.

Jak głosować?

Wystarczy wybrać lokalizację i kliknąć w link. Zostaniemy przeniesieni na stronę firmy Nestle, gdzie odbywa się głosowanie.

Chcę zagłosować na:

/red/

Tagi
Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close