Reklama

LegionowskiNa sygnaleWiadomości

Wieliszew: Audi wjechało w ogrodzenie posesji. Ranny kierowca w szpitalu

Reklama

W nocy z niedzieli na poniedziałek (29/30.01) około godz. 2:00, na ul. Modlińskiej w Wieliszewie doszło do groźnego w skutkach wypadku drogowego z udziałem samochodu osobowego, który wjechał w ogrodzenie jednej z posesji. W wyniku zderzenia kierujący pojazdem doznał ogólnych obrażeń ciała i wezwane na miejsce pogotowie ratunkowe odwiozło go do szpitala.

Reklama

– Około godz. 2:00 w nocy policjanci zostali wezwani do wypadku drogowego, do którego doszło na ul. Modlińskiej w Wieliszewie. Przybyli na miejsce funkcjonariusze ustalili wstępnie, że kierujący samochodem marki audi, 23-letni mężczyzna, z nieznanych jeszcze przyczyn nagle stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w ogrodzenie posesji. Uderzenie było na tyle silne, że kierowca doznał ogólnych obrażeń ciała i wezwane na miejsce pogotowie ratunkowe odwiozło go do szpitala – relacjonuje podkom. Emilia Kuligowska, rzecznik prasowa KPP Legionowo.

Nie wiadomo czy kierujący pojazdem był trzeźwy. – Stan poszkodowanego 23-latka uniemożliwił zbadanie trzeźwości alkomatem. Od kierowcy została pobrana krew – informuje podkom. Kuligowska, która dodaje że przyczyny wypadku badają policjanci z Wieliszewa.

/red/

Tagi
Może zainteresuje Cię także...

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close