Wieliszew: 26-latek na działce hodował marihuanę. Grozi mu 3 lata więzienia

Maciej S. w towarzystwie funkcjonariusza policji, Fot. KPP Legionowo

W ubiegły piątek (2.09) legionowscy policjanci zatrzymali 26-letniego Macieja S., którego podejrzewa się o posiadanie znacznej ilości narkotyków oraz uprawę marihuany. Mężczyzna usłyszał już zarzuty i pod policyjnym dozorem oczekuje na rozprawę sądową. Grozi mu nawet 3 lata pozbawienia wolności.

Jak relacjonuje podkom. Emilia Kuligowska, rzecznik prasowa KPP Legionowo policjanci z Legionowa postanowili sprawdzić uzyskane w wyniku pracy operacyjnej informacje o rzekomej uprawie marihuany w jednym z domów na terenie gminy Wieliszew. W piątek (2.09) udali się pod wskazany adres. – Już na początku, po wejściu na posesję ujawnili rosnące przed domem 2 krzewy konopi. Jedna urosła na 3 metry wysokości. Ponadto w specjalnie przystosowanej szafie policjanci znaleźli rosnące w doniczkach pozostałe rośliny konopi. Uwadze policjantów nie umknął również sprzęt służący do oświetlania oraz wentylacji. Jakby tego było mało, w trakcie przeszukania w piwnicy mundurowi ujawnili 72 gramy wysuszonej marihuany – mówi podkom. Kuligowska.

Narkotyki oraz sprzęt zostały zabezpieczone, a 26-letni Maciej S. usłyszał w prokuraturze dwa zarzuty za posiadanie środków odurzających oraz ich uprawę. 26-latek został objęty policyjnym dozorem. Teraz mężczyźnie grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

/red/

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje artykuł "Wieliszew: 26-latek na działce hodował marihuanę. Grozi mu 3 lata więzienia"

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *