Wianki już w sobotę

Nie tylko Warszawa będzie miała w tym roku swoją imprezę „wiankową”. Ten pochodzący z dawnych czasów zwyczaj przywitania lata będziemy mogli celebrować także w Serocku i Wieliszewie. W obu przypadkach na gości czeka wspaniała zabawa przy muzyce oraz spotkanie z odżywającą na nowo tradycją. Obie imprezy odbędą się w najbliższą sobotę, 22 czerwca.

W Serocku „wianki” rozpoczną się już o godzinie 11.00 Letnią Ligą Siatkówki Plażowej. Od 12.00 na serockiej plaży czekać będą atrakcje dla dzieci, gry i zabawy, a po 18.00 koncerty oraz widowisko obrzędowe. Szczegóły na plakacie poniżej:

7032
Całość zabawy zakończy pokaz sztucznych ogni oraz dyskoteka.

W Wieliszewie zabawa odbywać się będzie na plaży przy jeziorze. Początek o 16.00. W programie zabawy dla dzieci, darmowa grochówka oraz zabawa przy muzyce granej „na żywo”. Nie zabraknie także „wiankowego” ogniska. Szczegóły na plakacie poniżej:

WIANKI-WIELISZEW_4
Swoją sobotnią imprezę na powitanie lata mieć będzie także Legionowo, które hołduje znacznie młodszej tradycji grillowania. Tegoroczny „Fish&Grill” organizowany jest pod hasłem „Złote Sieci”. Na mieszkańców, już od godziny 14.00 czekać będzie  moc atrakcji zarówno dla ciała, choć w tym przypadku lepiej byłoby napisać – dla żołądka, jak i dla ducha. Szczegóły na plakacie poniżej:

plakat-akceptacja
Portal Legio24 objął patronatem tę wyjątkową imprezę.

Więcej weekendowych zaproszeń znajdziesz w naszym Kalendarzu Wydarzeń

/wł/

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje artykuł "Wianki już w sobotę"

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *