Weekend sztuk walki

foto: UM Legionowo

Kolejny sportowy weekend w środowisku legionowskich sztuk i sportów walki. 20 pażdziernika w stolicy odbyły się Mistrzostwa Warszawy Juniorów i I eliminacje do WOM młodzików., a w Dobrzejewicach nieopodal Torunia miały miejsce I Mistrzostwa Polski Kadetów Młodszych w kick boxingu w formule kick light.

foto: UM Legionowo

Zawodnicy LKS „LOTOS” Jabłonna, w skład którego wchodzą podopieczni trenerów Tomasza Szczepaniuka, Waldemara Misiaka i Marka Kostery- Kosterzewskiego uplasowała się na trzecim miejscu klasyfikacji medalowej podczas wrszawskiego turnieju. 37- mio osobowa ekipa zdobyła 21 medali.

Pod Toruniem LKSW „Tajfun” reprezentowało 3 zawodników: Piotr Ernest, Maciej Pietrzak i Artur Remion. Podopieczni Tomasza Szczepaniuka zaliczyli bardzo udany start na stałe zapisując się w historii polskiego kick boxingu, zdobywając medale na pierwszych Mistrzostwach polski w tej kategorii wiekowej czyli 10,11 i 12 latków. Artur Remion zdobył złoty medal w kategorii wagowej do 57kg a Maciej Pietrzak po wspaniałym i zaciętym pojedynku finałowym skończył start ze srebrnym medalem na szyi. Do tej pory triumfowali jedynie wyjadacze z kategorii juniora czy seniora, lecz okazuje się, że także bardzo młodzi legionowscy adepci reprezentują wysoki poziom na tle swoich rówieśników.

/UM Legionowo/

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje artykuł "Weekend sztuk walki"

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *