Weekend na drogach powiatu nowodworskiego

foto: se.pl

W ubiegły weekend nowodworscy policjanci byli wzywani do 8 zdarzeń drogowych. Funkcjonariusze odnotowali 2 wypadki, 6 kolizji oraz ujawnili 13 nietrzeźwych kierujących. Rekordzistką okazał się 44-letni kierowca osobowego opla, mieszkaniec powiatu nowodworskiego, który w organizmie miał ponad 3,5 promila alkoholu. Do wypadku, w który uczestniczył nietrzeźwy rowerzysta doszło w ubiegłą sobotę w miejscowości Łomna gm. Czosnów.

foto: se.pl

W ubiegłą sobotę (20.10), tuż po godzinie 14.00, policjanci z nowodworskiej drogówki zostali wezwani do zdarzenia drogowego, które miało miejsce w miejscowości Łomna gm. Czosnów. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynikało, że kierujący rowerem 63-letni mieszkaniec pow. nowodworskiego, wyjeżdżając z posesji prawdopodobnie nie ustąpił pierwszeństwa mężczyźnie jadącemu osobowym fiatem. W wyniku zdarzenia doszło do potrącenia rowerzysty. Jak się później okazało, „kolarz” miał w organizmie 2 promile alkoholu. Z ogólnymi obrażeniami został przewieziony do szpitala. Kierowca samochodu był trzeźwy.

Nowodworscy policjanci ruchu drogowego apelują do wszystkich uczestników ruchu o rozsądek i uwagę. Funkcjonariusze szczególnie przestrzegają przed siadaniem za kierownice po spożyciu alkoholu w myśl hasła: „JADĘ NIE PIJĘ!”

/KPP Nowy Dwór Maz./

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje artykuł "Weekend na drogach powiatu nowodworskiego"

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *