ZTM zawiesza rejsy statkiem do Serocka

Fot. ZTM Warszawa

Z uwagi na wysoki poziom wody w Wiśle, w najbliższy weekend do Serocka nie wypłynie tramwaj wodny. ZTM zapewnia, że pasażerowie, którzy nabyli już bilety na rejsy, nie będą stratni.

fot. ZTM Warszawafot. ZTM Warszawa

Decyzją Zarządu Transportu Miejskiego w Warszawie, w najbliższy weekend (24 – 25 maja) nie będą realizowane rejsy statkami. Promy i tramwaj wodny pozostaną w porcie z uwagi na utrzymujący się wysoki poziom wody w Wiśle.

Promy „Pliszka”, „Słonka”, „Turkawka” i „Wilga” oraz tramwaj wodny „Wars” i statek do Serocka „Zefir” nie wypłyną w ten weekend w planowane rejsy. ZTM zapewnia jednak, że osoby, które zakupiły już bilety na najbliższą sobotę i niedzielę, nie będą stratne.

Zwrot biletów lub zmiana rezerwacji

Pasażerowie posiadający bilet na tramwaj wodny będą mogli odebrać należność za niego lub zmienić termin rezerwacji w Biurze Żeglugi Stołecznej, przy ulicy Świętokrzyskiej 36 lok. 1. Biuro otwarte jest od poniedziałku do piątku w godzinach 12:00 – 15:00.

W Punkcie Obsługi Pasażerów ZTM Centrum (pawilon 2010b) od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 – 20:00 będzie można zmienić termin bezpłatnej rezerwacji na rejs do Serocka.

/db/

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje artykuł "ZTM zawiesza rejsy statkiem do Serocka"

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *