W niedzielę VI Chotomowskie Powitanie Wiosny

Na zdjęciu uczestnicy V Chotomowskiego Powitania Wiosny. Fot. arch. Legio24

Już w najbliższą niedzielę (19.04) odbędzie się tradycyjne, biegowe Chotomowskie Powitanie Wiosny. Choć pogoda nie zapowiada się jakoś szczególnie zachęcająco, to może swoja postawą biegacze nakłonią najpiękniejszą porę roku, by na stałe zagościła w powiecie legionowskim. Start imprezy o godz. 15:00.

Główny bieg Chotomowskiego Powitania Wiosny będzie miał długość 5 km. Trasa będzie wiodła różnymi rodzajami nawierzchni od asfaltu, po leśne ścieżki. Przez 2 km biegacze pobiegną Czarnym Szlakiem Polski Walczącej, kolejne 3 będą wiodły urokliwymi o tej porze roku lasami chotomowskimi. Start i meta są przewidziane w okolicy byłego budynku Gminnego Centrum Kultury i Sportu, przy ul. Strażackiej 6.

Według organizatorów w biegu ma wziąć udział 100 uczestników: 75 osób dorosłych i 25 dzieci. Wpisowe wynosi 15 zł lub więcej – górnej granicy nie ma. Dlaczego trzeba płacić?

Kwotę 15 zł od osoby organizatorzy przeznaczyli na zakup nagród dla dzieci biorących udział w biegu, 2 zł trafi na konto Grupy Biegowej CHTMO – organizatora biegu, reszta zostanie przekazana na rzecz chotomowskiego Domu Dziecka. Zgłoszenia do biegu są prowadzone pod numerem tel. 793-023-356 lub mailowo pod adresem: [email protected]

/red/

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje artykuł "W niedzielę VI Chotomowskie Powitanie Wiosny"

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *