W niedzielę przypada Dzień Czekolady

Fot. pixabay.com

Czekoladę lubią wszyscy i dzieci i dorośli. To ona poprawia nam zły humor, co zostało udowodnione naukowo. Ta najlepsza – bogata w ziarno kakaowca – działa także antynowotworowo i antymiażdżycowo. W najbliższą niedzielę (12.04) czekoladę będzie można otrzymać w zamian za karmę dla zwierząt. Pomagając czworonogom w schronisku firma „Sztuka Czekolady” wraz z marką Valrhona postanowiły uczcić Dzień Czekolady.

Jeśli kochasz zwierzęta i czekoladę, a nieobojętny jest Ci los psów ze schroniska, weź udział w akcji i przyjdź w niedzielę (12.04) w godzinach 10.00 – 16.00 do pracowni Sztuki Czekolady przy ul. Husarskiej 9 w Legionowie (wejście od strony ronda), gdzie wymienisz puszkę lub torebkę karmy dla psów na pyszną, ręcznie wykonaną pralinkę z najlepszej czekolady. Zebrane dary Sztuka Czekolady przekaże na rzecz psów ze schroniska w Nowym Dworze Mazowieckim, prowadzonego przez Fundację Przyjaciele Braci Mniejszych.

Sztuka Czekolady to niepowtarzalne, ręcznie robione i ręcznie malowane praliny, tabliczki czekolad pełnych i nadziewanych, makaroniki, warsztaty dla dzieci i dorosłych. Wszystkie produkty przygotowane są wg autorskich receptur na bazie doskonałej francuskiej czekolady Valrhona oraz wyłącznie naturalnych składników i nie zawierają konserwantów ani sztucznych aromatów. Już wkrótce Sztuka Czekolady zainauguruje działalność swojej pracowni w Legionowie przy ul. Husarskiej 9. Więcej na www.sztukaczekolady.pl.

 

 

 

/red/

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje artykuł "W niedzielę przypada Dzień Czekolady"

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *