Reklama
BiznesLegionowski

Vectra dostarczy Internet i TV mieszkańcom SMLW w Legionowie

Spółdzielcza Sieć Telewizji Przewodowej (SSTP), będąca głównym dostawcą usługi telewizyjnej i dostępu do Internetu w blokach należących do legionowskiej spółdzielni mieszkaniowej, może mieć powody do obaw. Do Legionowa wkracza bowiem operator kablowy Vectra, który  obsługuje blisko milion klientów w całej Polsce.

Reklama

fot. Legio24fot. Legio24

Usługi operatora kablowego Vectra dla mieszkańców bloków Spółdzielni Mieszkaniowo-Lokatorsko-Własnościowej (SMLW)  w Legionowie dostępne będą jeszcze w pierwszej połowie tego roku.  Prace techniczne, zmierzające do udostępnienia produktów Vectry trwają już od kilku miesięcy i realizowane są zgodnie z wcześniej przyjętym harmonogramem – zapewnia Monika Żelazko z biura prasowego Vectry. W części bloków ułożono już odpowiednie okablowanie, na pozostałych ma się ono pojawiać sukcesywnie w najbliższych tygodniach.

Ponieważ nowy operator będzie bezpośrednią konkurencją dla należącej do spółdzielni SSTP, zapytaliśmy rzecznika prasowego Vectry, czy SMLW nie utrudnia operatorowi wejścia na swoje bloki? – Jeśli chodzi o nasze relacje ze spółdzielnią, to układamy je w taki sposób, aby przyniosły one wymierne korzyści obu stronom – informuje Monika Żelazko.

Konkurencja z lepszą ofertą

Oferta nowego operatora z pewnością będzie bardzo konkurencyjna w porównaniu z ofertą SSTP. Podstawowy pakiet telewizji w spółdzielczej kablówce (45 kanałów) razem z dostępem do Internetu 1 Mb/s w obecnej promocji kosztuje 49zł z VAT. Dla porównania w Vectrze za 50zł brutto – także w promocji –  można otrzymać dostęp do 140 kanałów TV, w tym 25 jakości HD oraz łącze internetowe o przepustowości do 60 Mb/s.

fot. www.vectra.pl, Oferta ogólna, stan na dzień 10.01.2014r.Oferta ogólna Vectra, stan na dzień 10.01.2014r., fot. www.vectra.pl

Grupa VECTRA  to drugi w Polsce pod względem liczby abonentów telekomunikacyjny operator kablowy. Obsługuje 870 tys. klientów w 176 miastach na terenie całego kraju. Podstawowa oferta Vectry to dostęp do programów telewizyjnych w wersji analogowej i cyfrowej, dostęp do szerokopasmowego internetu stacjonarnego i mobilnego oraz usługa telefonii stacjonarnej.

/wł/

Tagi
Może zainteresuje Cię także...

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button