Reklama
Legionowski

Utrudnienia w ruchu ulicznym w Legionowie w okresie Świąt Wielkanocnych

W związku z obrzędami religijnymi związanymi ze Świętami Wielkanocnymi w nadchodzących dniach czeka kierowców przemieszczających się po Legionowie kilka utrudnień w ruchu ulicznym.  Największe utrudnienia wystąpią na Bukowcu w jutrzejszy wieczór. Tam odbędzie się wielka procesja Drogi Krzyżowej. Potrwa ona od 21:00 do 23:00 i będzie przemieszczała się ulicami : Orląt Lwowskich, Strużańską, Wąską, Wilczą, Polną, Długą i Obrońców Lwowa. W czasie trwania procesji wszystkie te ulice będą zamknięte dla ruchu.

Reklama

Kolejne utrudnienia, ale już mniejsze czekają kierowców w niedzielny poranek, kiedy to na ulice wyjdą procesje rezurekcyjne.  Ulice zamknięte zostaną w dwóch punktach Legionowa. W centrum od 6:00 do 6:30 zamknięte będą : Piłsudskiego, Kościuszki, Słowackiego i Kopernika  oraz na Bukowcu ulica Długa od Kościoła do drogi krajowej numer 61.

Wszystkie procesje będą objęte nadzorem Policjantów z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Legionowie oraz funkcjonariuszy Straży Miejskiej.

(źródło : Straż Miejska Legionowo, foto: internet)

Tagi
Może zainteresuje Cię także...

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button