Utopił telefon w kanałku, aby pozbyć się dowodu

fot. komorkomania.pl

O prawdziwym pechu może mówić jedna z kobiet, która bawiła się w ten weekend na pracowniczej imprezie w Pułtusku. Z jej torebki “zniknął” telefon komórkowy. Kiedy Policjantom udało się namierzyć złodzieja, ten wyrzucił komórkę do pobliskiego kanałku.

fot. komorkomania.pl

fot. komorkomania.pl

W nocy z soboty na niedzielę (z 13/14 lipca) na terenie Domu Polonii w Pułtusku w czasie zabawy pracowników jednej z firm doszło do kradzieży telefonu komórkowego. Złodziej zauważył pozostawioną przez jedną z uczestniczek imprezy torebkę i ukradł z niej Nokię o wartości około 900zł.

Na miejsce udali się policjanci z Wydziału Prewencji, którzy po dokonaniu wstępnych ustaleń ruszyli w miasto i na ulicy Wojska Polskiego zatrzymali idące trzy osoby. Jedna  z nich odpowiadała rysopisowi złodzieja.  Okazał się nim 16-letni mieszkaniec Pułtuska. Chłopak był pod wpływem alkoholu – alkomat wykazał 0,6 promila. Po wytrzeźwieniu z samego rana został on przesłuchany i przyznał się do kradzieży.

Niestety telefon został przez niego wyrzucony do kanałku w celu zatarcia śladów. Za swoje zachowanie będzie odpowiadał teraz przez sądem rodzinnym.

/KPP Pułtusk, wł/

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje artykuł "Utopił telefon w kanałku, aby pozbyć się dowodu"

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *