ReklamaDobrze Wiedzieć!

Urządzenia RTV do kuchni – uprzyjemnij sobie gotowanie

Reklama

Lubisz gotować i dużo czasu spędzasz w kuchni? Z pewnością więc już nie raz zastanawiałeś się, jak sobie dodatkowo uprzyjemnić codzienne przygotowywanie posiłków. Dobrym pomysłem będzie wyposażenie kuchni w urządzenia RTV, z którymi będziesz mógł jednocześnie oddać się domowym obowiązkom i zrelaksować. Które sprzęty warto wybrać do kuchni?

Reklama

Gotowanie w rytmie muzyki

Krojenie warzyw w takt ulubionej piosenki, podrygiwanie w drodze do lodówki i uświetnianie przygotowań do obiadu własnym recitalem – gotowanie wraz z muzyką może stać się świetną zabawą i sprawić Ci wiele przyjemności. Potrzebny Ci będzie jednak odpowiedni sprzęt, dzięki któremu będziesz mógł słuchać ulubionych utworów – jak wybrać najlepsze radio do kuchni? Należy przede wszystkim zwrócić uwagę na jego wielkość – im będzie mniejsze, tym łatwiej znajdziesz dla niego miejsce – dostępne są również modele powieszane. Warto, by takie radio mogło nie tylko odtwarzać stacje FM, ale także posiadało wejście USB, do którego podłączysz pendrive’a ze swoją playlistą.

Innym pomysłem na wypełnienie kuchni muzyką jest zakup głośnika bezprzewodowego, który będzie spełniał o wiele więcej zadań, niż zwykłe kuchenne radio. Nadaje się zarówno do podłączania odtwarzaczy MP3, jak i można do niego przesyłać muzykę poprzez Bluetooth z laptopa, tabletu czy komórki. Dodatkowo tego typu urządzenia są bardzo małe, długo działają na jednym naładowaniu, a gdyby się rozładowały, wystarczy je podłączyć do gniazdka i dalej z nich korzystać.

Dla innych najlepszym rozwiązaniem będą jednak słuchawki – muzyka na słuchawkach brzmi najlepiej, a jednocześnie można słuchać jej bardzo głośno, nie zakłócając spokoju całej rodziny. Najlepiej jednak zdecydować się na słuchawki bezprzewodowe, które nie będą ograniczały zasięgu ruchu.

Telewizor do kuchni

Świetnym urozmaiceniem gotowania okaże się również oglądanie ulubionych programów w telewizji. Już nie będziesz się musiał martwić, że po raz kolejny ominie Cię odcinek serialu, bo musisz ugotować obiad dla swoich bliskich – możesz połączyć przyjemne z pożytecznym. Do tego celu wystarczy Ci naprawdę niewielki ekran, najlepiej 20-30-calowy, dla którego łatwo znajdziesz miejsce. Możesz go przywiesić na ścianie, gdzie nie będzie zajmował potrzebnej do pracy przestrzeni roboczej.

Ciekawym rozwiązaniem będzie wybór telewizora z funkcją Smart TV – dzięki temu zyskasz dostęp nie tylko do programów telewizyjnych, ale i do swoich wypożyczalni internetowych. Oglądanie nowości kinowych w czasie przyrządzania potraw, puszczanie teledysków czy wspominanie ulubionych seriali po raz enty – to wszystko będzie w Twoim zasięgu!

A może tablet?

Odchodzimy co prawda od urządzeń RTV, ale dla wielu tablet w kuchni jest dla nich idealną alternatywą. Niewielki, poręczny, z dostępem do internetu, może posłużyć nawet do wyszukiwania ulubionych przepisów. Jedyne do czego można się przyczepić, to jakość dźwięku – ale z tym poradzisz sobie, dobierając do tabletu funkcjonalny głośnik bezprzewodowy.

Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close