Reklama

Mazowsze - wiadomości z regionu

Ukrywał się 8 lat. Wpadł w Pomiechówku

Reklama

Policjanci z Pomiechówka zatrzymali wczoraj (20.01) 46-letniego Mirosława W., mieszkańca powiatu Ostrów Mazowiecka, który od 8 lat poszukiwany był listem gończym przez prokuraturę w Ostrołęce. Mężczyzna trafił do policyjnej celi. Teraz zostanie doprowadzony do prokuratora, aby odpowiedzieć za przestępstwo przeciwko rodzinie.

Reklama
fot. KPP Nowy Dwór Maz.

Wczoraj (20.01) przed godziną 13.00 policjanci z Pomiechówka zatrzymali do kontroli kierującego osobowym Volkswagenem. Mundurowi zauważyli, że mężczyzna bardzo nerwowo się zachowuje, a dodatkowo nie posiada żadnych dokumentów. Kiedy podawał swoje dane osobowe bardzo się mylił. Okazało się, że 46-latek chciał oszukać funkcjonariuszy. Po kilku dodatkowych pytaniach zadanych przez policjantów, mężczyzna nie wytrzymał napięcia i podał właściwe personalia.

Po sprawdzeniu w systemie okazało się, ze jest od 8 lat poszukiwany przez prokuraturę w Ostrołęce. Mirosław W., trafił do policyjnej celi. Prawdopodobnie dzisiaj (21.01) zostanie przekazany w ręce prokuratora, aby odpowiedzieć za przestępstwa przeciwko rodzinie.

/KPP Nowy Dwór Maz./

Tagi
Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close