Tysiąc pomysłów na obiad i nie tylko. Legionowianie na Facebook-u cz. 2

W Legio24.pl kontynuujemy nasz cykl przedstawiający ciekawe, lokalne grupy działające na największym portalu społecznościowym – Facebook. Dziś coś dla miłośników kulinariów, czyli grupa „1000 pomysłów na obiad i nie tylko”, założona przez Panią Monikę.

Członkowie grupy „1000 pomysłów na obiad i nie tylko” bardzo chętnie dzielą się z innymi swoimi sprawdzonymi już przepisami. Wymieniają między sobą kulinarną wiedzę, doradzają i wzajemnie uczą jak przygotować smaczne potrawy dla rodziny, czy znajomych. – To grupa o tematyce kulinarnej. Możemy tutaj wstawiać zdjęcia swoich dań, czy dzielić się sprawdzonymi przepisami. Każdy na pewno znajdzie coś dla siebie – mówi Portalowi Legio24.pl założycielka grupy pani Monika, która dodaje jednocześnie, że założona przez nią grupa liczy już prawie 1000 członków i każdego dnia liczba ta stale się powiększa.

Jeśli chcesz dołączyć do grupy założonej przez panią Monikę, wystarczy w wyszukiwarce Facebooka wpisać “1000 pomysłów na obiad i nie tylko – Legionowo” kliknąć dołącz i zaczekać aż administrator zaakceptuje Twoje zgłoszenie. Kiedy to się stanie nuda w kuchni już nie będzie Ci grozić.

/red./

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje artykuł "Tysiąc pomysłów na obiad i nie tylko. Legionowianie na Facebook-u cz. 2"

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *