Twoja przyszłość w Twoich rękach

Targi Szkół Ponadgimnazjalnych i Wyższych są już cykliczną legionowską imprezą. Odwiedzane są przede wszystkim przez osoby, które stoją przed decyzją wyboru kolejnego etapu edukacji. 19 marca br., w godzinach 9:00 – 12:00 w Arenie Legionowo odbędzie się kolejna edycja Targów Szkół Ponadgimnazjalnych i Wyższych.

fot. sxc.hu

Będzie to II edycja tej udanej imprezy, w której w ubiegłym roku wzięły udział  23 uczelnie wyższe, 7 szkół ponadgimnazjalnych oraz swoją pomocą i doświadczeniem służyli pracownicy placówek: Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej, Powiatowego Urzędu Pracy i Powiatowej Izby Gospodarczej. Wspaniała atmosfera ubiegłorocznej pierwszej edycji targów sprawiła, że w tym roku jest jeszcze większe zainteresowanie uczelni.

Zapraszamy młodzież z gmin powiatu legionowskiego, która jeszcze nie zdecydowała o losie przyszłej edukacji do odwiedzenia stoisk targowych, na których uczelnie wyższe i szkoły ponadgimnazjalne będą prezentowały swoje osiągnięcia oraz zachęcały potencjalnych uczniów do podjęcia wyzwania, kontynuowania nauki w ich podwojach. Rok temu stoiska były naprawdę świetnie wyposażone i przygotowane.

Targi Szkół Ponadgimnazjalnych i Wyższych to wspólne przedsięwzięcie Urzędu Miasta Legionowo oraz Starostwa Powiatowego w Legionowie.

/UM Legionowo/

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje artykuł "Twoja przyszłość w Twoich rękach"

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *