Turniej piłki siatkowej dziewcząt powiatu nowodworskiego

16:22, 06.12.2012

W dniu 30 listopada 2012 r. w Hali Nowodworskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbył się turniej piłki siatkowej dziewcząt szkół ponadgimnazialnych powiatu nowodworskiego.

W turnieju uczestniczyło 6 zespołów: Liceum Ogólnokształcące w Nowym Dworze Mazowieckim, Zespół Szkół Nr 2 w Nowym Dworze Mazowieckim, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Pomiechówku, Zespołu Szkół Zawodowych w Nasielsku, Zespół Szkół Ogólnokształcących w Nasielsku i Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 w Nowym Dworze Mazowieckim.

Zwycięzcą turnieju została drużyna Liceum Ogólnokształcącego w Nowym Dworze Mazowieckim. Dalsze miejsca zajęły drużyny: ZSZ w Nasielsku, ZS Nr 2 w Nowym Dworze Mazowieckim, ZSP w Pomiechówku, ZSO w Nasielsku i ZSZ Nr 1 w Nowym Dworze Mazowieckim.

Najlepszą siatkarką turnieju została Aleksandra Topolewska, uczennica Liceum Ogólnokształcącego w Nowym Dworze Mazowieckim.

Drużyny występujące w turnieju oraz najlepsza siatkarka zostały nagrodzone pamiątkowymi pucharami , dyplomami i medalami.