Tragiczny wypadek w Michałowie Reginowie

Dziś rano w Michałowie Reginowie doszło do tragicznego wypadku. Samochód jadący od strony Zegrza w stronę Michałowa i z niewiadomych przyczyn uderzył w wiadukt kolejowy. W skutek uderzenie zginęła 3 letnia dziewczynka i jej matka. Mężczyzna i zarazem kierowca został przewieziony do szpitala. W tym momencie na miejscu jest policja i ustala przyczyny wypadku. Więcej informacji podamy wkrótce.

info : podkom. Robert Szumiata Oficer Prasowy KPP w Legionowie

(źródło foto : www.esli.pl)

25 razy komentowano artykuł "Tragiczny wypadek w Michałowie Reginowie"

 1. Nie możemy zablokować komentowania, ponieważ obowiązuje nas tzw. “wolność słowa” Obiecujemy, że gdy pojawi się komentarz obrażający kogoś nie będzie on publikowany zgodnie z regulaminem.

 2. Wnioskuję o zamknięcie możliwosci komentowania!! Wiem sporo o tej tragedii i podchodzę do niej bardzo emocjonalnie, a nie które komentarze są nie stosowne i nie na miejscu!! Następnym razem zanim napiszesz komentarz to 10 razy się zastanów! Zwracam się z wielką prośbą do redakcji o zablokowanie możliwości komentowania.

 3. Całej Rodzinie wyrazy głębokiego żalu iwspółczucia:(((

 4. Gdyby można było raz w życiu cofnąć czas … zrobiłabym to dla Was … ;( Nie mogę się pozbierać … To straszne! Dlaczego??????

 5. ……….Jacku proszę przyjmij wyrazy mojego najszczerszego żalu i współczucia. Nie ma słów by opisać żal i współczucie dla Wszystkich bliskich:-(

 6. Informacje co do przebiegu wypadku i jego przyczyny nie są nam znane. Jeżeli sprawa zostanie wyjaśniona do końca przez policję to na łamach naszego serwisu na pewno będzie opisany wypadek, jego przyczyny i przebieg. Sprawa nie jest skończona ponieważ policja cały czas ją bada i dokładnych informacji niestety nie jesteśmy w stanie podać. Jeżeli zostaną nam udostępnione jakieś informacje od policji to natychmiast będziemy je zamieszczać w nowym artykule.

 7. A ta informacja jest sprawdzona, czy to tylko domysły? … Słyszałam wile wersji tej tragedii i nawet nie wiem, czy w ogole słuchać … ;( Samopoczucia mi to nie poprawi … Tylko wiekszy ból ;(

 8. Ktoś wyprzedzał z przeciwka, Jacek po prostu chciał dać mu szansę by zdążył się schować…a sam? Jacku wyrazy współczucia, wszyscy jesteśmy w szoku, łzy same płyną.

 9. Kiedy wreszcie zrozumiemy że nasze bezpieczeństwo na drodze zależy głównie od nas samych!!! Żaden znak drogowy, w tym również tablica informująca o czarnym punkcie nie zastąpi zdrowego rozsądku!!!
  Kondolencje dla rodziny!

 10. Przepraszamy za publikacje tego komentarza. Informacja na ten moment jest nie prawdziwa ponieważ jak poinformował przed chwilą nasz serwis Rzecznik Prasowy Legionowskiej Komendy Policji Pan Robert Szumiata, Policjanci prowadzący tą sprawę nie uzyskali takiej informacji ze szpitala, więc kierowca żyje.

 11. Nie zamieszczajcie proszę nie potwierdzonych informacji.

 12. Czy to pewna informacja????? Nie możliwe ;( Nic nie słyszałam … Bo plotki krążą niestety różne …

 13. W pierwszym odruchu też napisałam bardzo dosadnie tej…co nazwała Jacka bandytą,mój komentarz również nie został zatwierdzony…Zmieniłam więc treść…Najłatwiej obarczyć kogoś winą,nie mając pojęcia co tak naprawdę było powodem tragedii…”ODWAGA” w internecie….Wykorzystywanie faktu,że Jacek nie jest w stanie teraz cokolwiek powiedzieć,jest skrajną podłością!!!

 14. naisałam rano komentarz dla tej … co napisała o Jacku “bandyto” ale niestety chyba był zbyt dosadny, bo nie umieszczono go na tej stronie 🙁 Jacku, trzymaj sie! Jesteśmy z Tobą … to straszna tragedia, nie moge powstrzymac łez ;( Kasiu. Spoczywajcie w pokoju! Kochamy Was!! [*] …

 15. Jacku,trzymaj się,jesteśmy z Tobą:(

 16. jacek ! trzymaj sie… jakoś sie trzymaj…:(

 17. a o jakie informacje chodzi? 🙁

 18. Proszę o kontakt każdego kto znał poszkodowanych lub może udzielić mi ważnych informacji.

  RIP [*]

 19. Jak możesz!!!To jest Jego osobista tragedia!Nie znamy przyczyn wypadku,nie mamy prawa osądzać!Nie wiadomo co było przyczyną tragedii! Jacek zawsze jeździ ostrożnie!NA PEWNO NIE JEST BANDYTĄ!!!

 20. Nie posiadamy żadnych danych osobowych poszkodowanych w wypadku a emilianna99 prosiła o podanie chociaż imion( pierwszy komentarz na samym dole). I chociaż mielibyśmy jakieś informacje dotyczące imion bądź nazwisk rodziny uczestniczącej w wypadku niestety nie będziemy podawać ich w serwisie.

 21. Znałam mamę i córeczkę – piękną jak aniołek. Nic już nie poradzimy, pomódlmy się chociaż.

 22. Do redakcji. Wasze wyjaśnienie jest sprzeczne. Nie posiadacie informacji co do danych osób poszkodowanych, czy nie możecie ich podać. Nikt nie oczekuje, że podacie imię i nazwisko poszkodowanych, adres zamieszkani bądź nr telefonu…

 23. Mała Julcia i Kasieńka:(
  Wieczny odpoczynek racz dać Im Panie…

 24. Niestety nie posiadamy informacji co do danych osób poszkodowanych. Nie moglibyśmy ich poza tym podać na łamach serwisu ponieważ istnieje ochrona danych osobowych. W nowym artykule pojawią się bardziej szczegółowe informacje odnośnie wypadku.

 25. podobny opis do moich znajomych mieszkających w tamtych okolicach 🙁 czy ktoś może podać choaciż ich imiona, please!!!!!!!!!!!

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *