ReklamaLegionowskiWiadomościZdrowie

Test na obecność koronawirusa wykonasz w Legionowie

Reklama

W poniedziałek (2.11) w Legionowie rozpoczął działalność mobilny punkt, w którym można wykonać test na obecność koronawirusa – podaje w komunikacie Urząd Miasta. Punkt zlokalizowany jest przy zbiegu ulic Sobieskiego i Siwińskiego i jest czynny codziennie w godzinach od 8:00 do 12:00.

Reklama

Aby wykonać badanie na obecność koronawirusa należy udać się bezpośrednio do punktu. Wymaz pobierany jest w specjalnie przygotowanym ambulansie. Wynik pacjent będzie mógł otrzymać po około 48 godz.

Właściciel punktu, firma Corten Medic współpracuje wyłącznie z licencjonowanymi laboratoriami, które są wpisane na listę COVID przez Ministerstwo Zdrowia.

Za darmo lub za opłatą

Badania w kierunku COVID-19 są wykonywane na podstawie skierowania NFZ. Zapraszamy wszystkie osoby wyjeżdżające do sanatoriów, mające wskazania do badania od sanepidu oraz osoby ze skierowaniem od lekarzy POZ.

Osoby bez skierowania mogą wykonać test na własne życzenie, ale trzeba będzie za niego zapłacić. Opłaty można dokonać na stronie internetowej www.cortenmedic.pl/corten-store. Pacjent na badanie powinien przyjść z potwierdzeniem płatności.

Informacje o testach dostępne są pod numerem telefonu 22 602 09 97. Więcej informacji podaje także legionowski ratusz na swojej stronie internetowej.

/red./

Tagi
Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close