Reklama

KulturaLegionowskiPo godzinachWiadomości

Teatr Muzyczny „Nikt mnie nie chce” z kolejną premierą w legionowskim ratuszu już 18 maja

Reklama

Przed nami kolejna premiera legionowskiego Teatru Muzycznego „Nikt mnie nie chce”. Tytuł nowego spektaklu – „Sankofa” – pochodzi z języka Akan i oznacza: „Musimy powrócić i odzyskać swoją przeszłość, abyśmy mogli zrozumieć, po co i w jaki sposób staliśmy się tym, kim jesteśmy dziś”. Jest to historia kobiety, która – mimo osiągnięcia spektakularnych sukcesów zawodowych i prowadzenia na pozór udanego życia rodzinnego – nie jest w stanie pogodzić się ze swoją przeszłością i odnaleźć szczęścia w otaczającej ją rzeczywistości.

Reklama

Ta zupełnie nowa, niezwykle wzruszająca odsłona Teatru Muzycznego „Nikt mnie nie chce” zatrzyma widza w każdym wieku nad pytaniem o wpływ przeszłości na to, jacy jesteśmy teraz i jak będziemy budować naszą przyszłość. To opowieść o nadziei, miłości i przebaczeniu. To historia człowieka, który uczy się, jak przezwyciężać własne słabości, powstawać z upadków i żyć szczęśliwie.

Przedstawienie będzie można zobaczyć już w najbliższy piątek (18.05), o godz. 19:00 w sali widowiskowej legionowskiego ratusza. Wstęp wolny.

/red./

Tagi
Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close