ReklamaArtykuł SponsorowanyDobrze Wiedzieć!LegionowskiWiadomości

Szkoła rysunku w Legionowie zaprasza na zajęcia

Reklama

SealART szkoła rysunku i malarstwa została stworzona z myślą o pasjonatach jak również hobbystach rysunkowych! To właśnie u nas znajdziesz szeroką gamę technik rysunku, malarstwa oraz ogromną różnorodność zajęć. W naszej ofercie kursów znajdują się lekcje dla dzieci, młodzieży i dorosłych. To co nas wyróżnia to program, który został przygotowany nie tylko przez architektów i artystów, ale także pedagogów w taki sposób, aby jak najszybciej osiągnąć zamierzone efekty! Jeżeli więc wybierasz się na studia architektoniczne lub artystyczne, chcesz nauczyć się rysować lub jesteś hobbystą i chcesz doskonalić swój “warsztat” jesteśmy szkołą właśnie dla Ciebie!

Reklama

Dlaczego warto odwiedzić naszą pracownię?

  • Kurs rysunku prowadzony jest przez profesjonalną, doświadczoną kadrę. Naszymi wykładowcami są zawodowi rysownicy, architekci i artyści oraz studenci PW i ASP,
  • W naszej szkole zajęcia prowadzone są w miłej i rodzinnej atmosferze.
  • SealART szkoła rysunku oferuje szeroką gamę różnorodnych zajęć
  • Nasz program został przygotowany nie tylko przez architektów i artystów, ale także pedagogów w taki sposób, aby jak najszybciej osiągnąć zamierzone efekty,
  • Nasza pracownia otwarta jest każdego dnia, dzięki temu daje dużą elastyczność w wyborze terminu zajęć,
  • Na miejscu znajduje się sklep plastyczny, w którym każdy może zaopatrzyć się w materiały oraz artykułu niezbędne do rysowania i malowania,
  • Nasi kursanci osiągają bardzo dobre wyniki na egzaminach na studia,
  • Oferujemy nową jakość kształcenia, jesteśmy najszybciej rozwijająca się pracownią w Warszawie!
  • Pierwsze zajęcia próbne odbywają się całkowicie za darmo!

Nasze kursy:

Kursy dla Dzieci:

Czy Twoje dziecko lubi rysować? Czy w przyszłości chciałoby zostać architektem, artystą lub grafikiem? A może po prostu pragniesz by rozwijało swoje zainteresowania? Kurs rysunku nie tylko pomoże mu to osiągnąć, ale także rozwinie wyobraźnię, nauczy myślenia przestrzennego oraz ułatwi naukę w szkole. Zajęcia w naszej szkole to nie tylko nauka rysowania i malarstwa, ale także zajęcia z grafiki komputerowej. Przyjdź i zobacz sam jak wyglądają nasze zajęcia z rysunku i obserwuj postępy swojego dziecka!

Kursy na Architekturę:

Ten typ zajęć ma na celu sprawne przygotowanie do egzaminu na studia, poprzez poznanie podstawowych zasad perspektywy i naukę rysunku różnymi metodami (ołówek, cienkopis, kredka, patyk maczany w tuszu). Poza rysunkiem z wyobraźni zajmujemy się rozwiązywaniem geometrii, która pomaga wyostrzyć „widzenie przestrzenne” oraz wykonywaniem modeli. Pomimo pracy w grupach każdy kursant może liczyć na indywidualną pomoc i korektę.

Kursy na ASP

Kurs dedykowany dla przyszłych kandydatów na Akademię Sztuk Pięknych oraz inne kierunki artystyczne. Poprzez naukę rysowania oraz malarstwo rożnymi technikami nasi kursanci uczą się warsztatu. Warsztaty obejmują zajęcia z modelem, martwą naturą, rysowanie pejzaży, abstrakcję oraz rysowanie z wyobraźni.

Kursy Grafiki| Digital Painting

Zajęcia przeznaczone dla przyszłych kandydatów na grafikę oraz osób chcących pracować w zawodzie grafika. Mają na celu sprawne przygotowanie do zawodu a także do egzaminów na studia, poprzez poznanie zasad digital paintingu i poznania programu Photoshop. Każdy z uczestników kursu digital painting zobligowany jest do uczęszczania na kurs architektury lub ASP bez dodatkowych kosztów.

Kursy Hobbystyczne

Kursy hobbystyczne to zajęcia cieszące się najbardziej urozmaiconą gamą różnorodnych technik, są przeznaczone dla osób w różnym przedziale wiekowym, które pragną doskonalić swoje umiejętności zarówno rysunkowe jak i malarskie. Warsztaty prowadzimy z: rysowania ołówkiem, cienkopisem, malarstwa olejnego, akwareli, rysowania karykatur i portretów, storyboardów, komiksów, satyry.

Zapraszamy do kontaktu! 608-583-843 | 794-583-056 | [email protected] |

Gdzie jesteśmy? Ul. Zegrzyńska 11a Legionowo

Zapraszamy na pierwsze darmowe zajęcia!

Więcej informacji na www.sealart.pl

/artykuł sponsorowany/

Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close