Święto Wojsk Łączności i Informatyki w zegrzyńskim CSŁiI (galeria)

Święto żołnierzy z Zegrza, Fot. kpt. Krzysztof Baran, CSŁiI

W poniedziałek (17.10) w Centrum Szkolenia Łączności i Informatyki w Zegrzu (gmina Serock) odbyła się uroczystość z okazji Święta Wojsk Łączności i Informatyki. Były przemówienia, gratulacje i podziękowania. Nie zabrakło także wyróżnień i medali, które otrzymali najlepsi żołnierze.

Płk dr Ireneusz Fura, komendant Centrum Szkolenia Łączności i Informatyki, w swojej wypowiedzi kierowanej do żołnierzy i przyjaciół zegrzyńskiej jednostki podkreślił znaczenie Centrum w szkoleniu kadr łączności i informatyki oraz jego rozwój, szczególnie w ostatnim czasie, kiedy to nastąpiły zmiany organizacyjne oraz rozpoczęła się realizacja nowych typów szkoleń i kursów. Na zakończenie swojego przemówienia podziękował żołnierzom i pracownikom resortu obrony narodowej zegrzyńskiego ośrodka za duże zaangażowanie w służbie dla Centrum i całych Sił Zbrojnych RP, życząc im także wszystkiego najlepszego.

Poniedziałkowa uroczystość była również okazją do wręczenia medali resortowych oraz listów gratulacyjnych. Otrzymali je wyróżniający się żołnierze.

W obchodach uczestniczył Prezes Zarządu Głównego Światowego Związku Polskich Żołnierzy Łączności generał brygady w rezerwie Edmund Smakulski, byli komendanci zegrzyńskiego ośrodka oraz żołnierze i pracownicy resortu obrony narodowej. Uroczystość zakończyło wspólne odśpiewanie pieśni reprezentacyjnej Wojska Polskiego.

/red., kpt. Krzysztof Baran/

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje artykuł "Święto Wojsk Łączności i Informatyki w zegrzyńskim CSŁiI (galeria)"

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *