Reklama

Ciekawostki

Święto pieczonego ziemniaka z Zatorach

Reklama

3 października br. zgodnie z corocznym zwyczajem w Przedszkolu w Zatorach odbyło się „Święto Pieczonego Ziemniaka”. Dzieci wraz z rodzicami uczestniczyli w szeregu atrakcji przygotowanych przez organizatorki spotkania – p. Grażynę Kocińską, Marię Rejtner i Justynę Stalmach.

Reklama
foto: UG Zatory

Cała impreza odbyła się na odświętnie udekorowanym placu przedszkolnym przy tańcach i muzyce. Przy pięknej, październikowej pogodzie i ze wspaniałymi humorami rodzice wraz z dziećmi uczestniczyli w „kartoflanych” zawodach. Dzieci nosiły ziemniaki na łyżce, rzucały je do skrzynek, a także zbierały do koszyczków. Wszystkie grupy ze swoich zadań wywiązały się na piątkę. Nagrodą były niezapomniane chwile w miłym gronie kolegów i koleżanek, a także przepyszne pieczone ziemniaki i kiełbaski z ogniska.
Wspólne zabawy dostarczyły dzieciom i rodzicom dużo radości, a potrawy ziemniaczane smakowały wyjątkowo. Celem owego święta była dobra zabawa dzieci z rodzicami i wychowawcami grup, bliższe poznanie się, zintegrowanie się ze sobą.

Autor: Anita Wojtczak

/UG Zatory/

Tagi
Może zainteresuje Cię także...

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close