Świetlica jak marzenie!

W środę 13 października w Szkole Podstawowej im. Stefana Krasińskiego w Chotomowie odbyła się wyjątkowa uroczystość. Poświęcona i otwarta została nowa świetlica oraz zaplecze gastronomiczne.

W uroczystości udział wzięli: dyrektor szkoły Grażyna Sprawka, wicedyrektor Jacek Kasprowicz, wójt gminy Jabłonna Olga Muniak, pełnomocnik ds. kontaktów społecznych Seweryn Kosiorek, uczniowie szkoły oraz ich wychowawcy, rodzice, a także ksiądz proboszcz Leszek Kołoniecki. Na wstępie głos zabrała dyrektor Grażyna Sprawka, która przypomniała, że nowe pomieszczenia w szkole udało się pozyskać dzięki współpracy z rodzicami i władzami gminy. Kilka słów powiedziała także wójt Olga Muniak. – Wiem, że ta świetlica dzieciom sprawia wiele radości, ale to nie jedyne jej zadanie. Oprócz miejsca do zabawy, jest tu także miejsce na edukację i spokojne zjedzenie posiłku. Mam nadzieję, że ta świetlica i zaplecze gastronomiczne będzie dobrze służyć całej szkole –

Po tym krótkim wstępie ks. Leszek Kołoniecki poświęcił sale, po czym goście obejrzeli nowe pomieszczenia i przygotowany specjalnie na tę okazję program artystyczny.

Świetlica, zaplecze gastronomiczne oraz łazienka, powstały z zagospodarowania pomieszczeń mieszkalnych. Ich remont odbył się w minione wakacje.
(źródło: UG Jabłonna, foto: UG Jabłonna)

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje artykuł "Świetlica jak marzenie!"

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *