Stuknęli się na rondzie w Zegrzu i dwa razy w Legionowie

Fot. policja.pl

W poniedziałek (30.03) na drogach powiatu legionowskiego doszło do 3 kolizji. Głównym ich powodem było najprawdopodobniej roztargnienie kierujących pojazdami. Na szczęście stłuczki okazały się niegroźne dla ich uczestników. Nikt bowiem nie odniósł żadnych obrażeń.


O godz. 14:35 doszło do zderzenia dwóch samochodów na rondzie w Zegrzu. Jak ustalili przybyli na miejsce policjanci, kierujący fiatem ducato 28-letni Daniel K. podczas zmiany pasa ruchu uderzył w opla astrę, kierowanego przez 35-letniego Grzegorza S. W wyniku kolizji uszkodzeniu uległ przedni zderzak oraz lewa strona opla. Na szczęście kierującym nic się nie stało. Badanie alkomatem wykazało, że obaj panowie byli trzeźwi. Winny spowodowania stłuczki, Daniel K. został ukarany mandatem karnym w wysokości 300 złotych.

Pozostałe kolizje miały miejsce już w samym Legionowie. W obu przypadkach doszło do nich w wyniku nieprawidłowego wykonywania manewrów na drodze. O godz. 8:35 na skrzyżowaniu Zegrzyńskiej i Piaskowej zderzyły się ze sobą citroen i renault, a o 9:50 na Piłsudskiego doszło do kolizji citroena z mercedesem.

Wszyscy kierowcy biorący udział w tych zdarzeniach byli trzeźwi, a winni ich spowodowania ukarani zostali mandatami w wysokości 250 złotych.

/red/

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje artykuł "Stuknęli się na rondzie w Zegrzu i dwa razy w Legionowie"

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *