Reklama

LegionowskiNa sygnaleWiadomości

Stanisławów Pierwszy: Wpadli z marihuaną, bo nerwowo zareagowali na widok radiowozu

Reklama

Policjanci z komisariatu w Nieporęcie, podczas patrolu miejscowości Stanisławów Pierwszy (gmina Nieporęt), zatrzymali dwóch 21-letnich mężczyzn Jakuba J. i Pawła B., którzy mieli przy sobie marihuanę. Mężczyzn zdradziło nerwowe zachowanie, które przykuło uwagę funkcjonariuszy. Obaj podejrzani usłyszeli już zarzuty posiadania środków odurzających. O ich przyszłości zdecyduje sąd.

Reklama

– Policjanci z zespołu patrolowo- interwencyjnego z Komisariatu w Nieporęcie wspólnie z kursantami z Centrum Szkolenia Policji w Legionowie patrolowali Stanisławów Pierwszy. Jadąc przez tę miejscowość, na ul. Granicznej zauważyli dwie osoby siedzące w zaparkowanym przy drodze samochodzie. Nerwowe i podejrzane zachowanie młodych ludzi na widok radiowozu przykuło uwagę policjantów – relacjonuje podkom. Emilia Kuligowska, rzecznik prasowa KPP Legionowo. – Funkcjonariusze postanowili sprawdzić, czy młodzi mężczyźni nie ukrywają przy sobie narkotyków lub innych zabronionych przez prawo przedmiotów. Policyjne przypuszczenia potwierdziły się dopiero po dokładnym skontrolowaniu opisywanej dwójki. Przy jednym z mężczyzn policjanci znaleźli torebkę z zielonym suszem. Natomiast podczas dalszego przeszukania samochodu, pod dywanikiem i w schowku, mundurowi ujawnili kolejną torebkę z narkotykami i szklaną fifkę. Badanie narkotesterem pokazało, że jest to marihuana – dodaje podkom. Kuligowska.

Jakub. J. i Paweł B. trafili na komisariat, gdzie usłyszeli zarzuty posiadania środków odurzających. Teraz ich sprawą zajmie się sąd.

/red/

Tagi
Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

3 razy komentowano

  1. Brawo. Dwaj arcygroźni przestępcy zostali zatrzymani. Wszystko dzięki naszej wspaniałej policji i prawodawcom. Jeszcze medale sobie za to przyznajcie.

    Chory kraj. To Wy jesteście tymi złymi. Wy, czyli aparat organów ścigania i osoby, które przyczyniły się do uchwalenia prawa, które gnębi obywatela za posiadanie/handel/uprawę rośliny, która nie sieje takiego spustoszenia wśród społeczeństwa jak np. alkohol, benzodiazepiny, barbiturany czy tytoń (wszystkie legalne).

    Powinniście się wstydzić za ograniczanie wolności i traktowaniem jak przestępców dwóch chłopaków, którzy w gruncie rzeczy niczego złego nie zrobili.

    Miejmy nadzieję, że władza sądownicza będzie się kierowała poczuciem dobra i zła oraz sprawiedliwości, aniżeli tym, co mówi prawo. Bardzo złe, krzywdzące i opresyjne prawo.

  2. Pani Jadzio niech się Pani walnie w beret, gdybyśmy nie musieli się kryć z czymś co w innych krajach jest legalne nic takiego nie miałoby miejsca. Dla Pani pewnie lepiej być agresywnym po alkoholu bo tego kościół nie zakazuje. Widać, że 66 lat robi swoje. Mam nadzieję, że na starość nie będę taki ciemny. Pozdrawiam.

  3. O rany Boskie a to wszystko pod moim oknem praktycznie. Całe Boże szczęście, że moje wnuczki już spały i nie musiały tego wszystkiego oglądać na własne oczy. Jestem bardzo rada, że nasi mundurowi tak szybko reagują i są tak doskonale przećwiczeni z walką z narkomanią. Pozdrawiam wszystkich uczestników tej debaty.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close