Reklama

LegionowskiPo godzinachSportWiadomości

Stanisławów Pierwszy: Sportowe emocje na turnieju AMP GOOL

Reklama

W sobotę (17.01) w Gimnazjum im. Bohaterów Bitwy Warszawskiej w Stanisławowie Pierwszym (gm. Nieporęt) odbył się Wielki Turniej Akademii Młodego Piłkarza GOOL pod patronatem Wójta Gminy Nieporęt. Sportowych emocji było co niemiara.

Reklama

Tego dnia do Gminy Nieporęt zawitało blisko 200 zawodników z różnych regionów m.in Legionowa, Warszawy, Kobyłki, Leśniakowizny, Klembowa. Wszyscy w bojowych nastrojach do walki fair play. Rywalizacja odbyła się w 4 kategoriach wiekowych: 2010/9, 2008/7, 2006/5, 2004/3.

Ściany “pomagały” gospodarzom, ponieważ drużyny ze Stanisławowa Pierwszego pod okiem swoich Trenerów Michała Madej i Gustawa Ramotowskiego wygrały w kategoriach: 2009/10 i 2006/5, a dodatkowo najlepszym strzelcem został Przesmysław Komoniewski z AMP Stanisławów Pierwszy.

W Kategorii 2008/7 najlepszą drużyną okazała się AMP Legionowo pod wodzą trenera Pawła Kuny i Kamila Wadzińskiego, a królem strzelców w kategorii 2005/6 okazała się zawodniczka – Pola Ziajkowska! W kategorii najstarszej – 2004/3 wygrała drużyna AMP Leśniakowizna.

Tego dnia oprócz emocji sportowych były także inne, związane z loterią fantową czy też z licytacją piłki z podpisami piłkarzy Legii Warszawa!

– Serdecznie dziękuję wszystkim zawodnikom za przybycie, trenerom za przygotowanie i widoczne rezultaty ich pracy. Tego dnia dla mnie wszyscy są zwycięzcami – najważniejsza jest radość z gry, a wynik przyjdzie sam. Również serdecznie podziękowania dla Wójta Gminy Nieporęt, Pana Sławomira Mazura za pomoc w organizacji turnieju – myślę, że uśmiech młodych piłkarzy jest największą wartością tego wydarzenia sportowego rozgrywanego
już po raz 3 w Stanisławowie Pierwszym – powiedział na zakończenie Jakub Szcześniak, Prezes Klubu Sportowego Akademia Młodego Piłkarza GOOL.

/red/

Tagi
Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close