Reklama

LegionowskiWiadomości

Stanisławów Pierwszy: Aquapark „Fala” podwyższa ceny. Ile zapłacisz?

Reklama

Mieszczący się w Stanisławowie Pierwszym aquapark „Fala” podwyższa ceny biletów. Średnio przyjdzie nam zapłacić, za godzinę kąpieli, o około 2 złote więcej. Wzrost cen nie dotyczy jednak każdego.

Reklama

W najbliższą sobotę (21.09) popularny aquapark „Fala” wprowadza nowy cennik. Średnio przyjdzie nam zapłacić 2 złote więcej. Najtańszy bilet normalny kosztować będzie teraz 14 zł/h, a ulgowy 10 zł/h. Podwyżki nie dotyczą jednak każdego.

Seniorzy i niepełnosprawni będą mieć taniej

Wraz ze zmianą cennika zostają wprowadzone dwa nowe rodzaje biletów – dla seniorów i osób niepełnosprawnych. Ci pierwsi za godzinę zabawy w wodzie zapłacą 8 zł, drudzy zaledwie złotówkę.

Z tańszych biletów będą mogły skorzystać osoby na stałe zamieszkujące teren gminy Nieporęt.

Urząd gminy tłumaczy się z podwyżek

Ceny biletów pozostawały na niezmienionym poziomie od 7 lat, od momentu uruchomienia pływalni. W ciągu ostatnich dwóch lat nastąpił jednak intensywny wzrost kosztów funkcjonowania i utrzymania obiektu. Zdrożały towary i usługi, np. koszt środków chemii basenowej o 58%, usług ratowniczych o 81%, sprzątania o 177%. Dla utrzymania pływalni w należytym stanie technicznym i zapewnienia właściwego jej funkcjonowania, zmiana cen biletów jest koniecznością – czytamy w komunikacie opublikowanym na stronie internetowej UG Nieporęt.

/red./

Tagi
Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close