Reklama

LegionowskiNa sygnaleWiadomości

Stanisławów Pierwszy: 26-latek ukradł rower. Łupem „nacieszył się” zaledwie kilka minut

Reklama

Zaledwie kilku minut potrzebowali nieporęccy policjanci na odzyskanie roweru i zatrzymanie osoby podejrzewanej o jego kradzież. 26-latek wpadł w ręce mundurowych chwilę po tym, jak ukradł rower pozostawiony przed sklepem. Mężczyzna już usłyszał zarzut kradzieży, do którego się przyznał. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Reklama

W środę (14.07), kilka minut po godz.10.00 dyżurny z komisariatu w Nieporęcie został powiadomiony o kradzieży roweru pozostawionego przed sklepem w Stanisławowie Pierwszym. Pokrzywdzona szczegółowo opisała utracony jednoślad. We wskazany rejon skierowany został dzielnicowy wraz z policjantem zespołu patrolowo – interwencyjnego – czytamy w komunikacie wydanym przez Komendę Powiatową Policji w Legionowie.

Mundurowi rozpoczęli poszukiwania roweru. Po kilku minutach policjanci zauważyli mężczyznę, który jechał jednośladem wyglądem odpowiadającym temu skradzionemu chwilę wcześniej. Stróże prawa natychmiast zatrzymali 26-latka, a pokrzywdzona rozpoznała swój rower.

Jeszcze tego samego dnia mężczyzna usłyszał zarzut kradzieży, do którego się przyznał i teraz za popełnione przestępstwo odpowie przed sądem. Za kradzież grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

/red./

Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

AntySPAM *

Back to top button