Reklama

LegionowskiNa sygnaleWiadomości

Stanisławów Drugi: Pożar samochodu w garażu

Reklama

W poniedziałek (23.01) tuż przed godz. 15:00 przy ul. Wiśniowej w miejscowości Stanisławów Drugi (gmina Nieporęt) doszło do pożaru zaparkowanego w garażu samochodu. Z żywiołem walczyły 3 zastępy straży pożarnej. Niestety auta nie udało się uratować.

Reklama

Jak informuje naszą redakcję dyżurny Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Legionowie pożar wybuchł w garażu połączonym z budynkiem mieszkalnym, znajdującym się na posesji przy ul. Wiśniowej w Stanisławowie Drugim. – Przybyli na miejsce strażacy, po otwarciu drzwi do garażu, od razu przystąpili do gaszenia płomieni. Ponieważ pożarowi towarzyszył gęsty dym strażacy zmuszeni byli pracować w aparatach do ochrony dróg oddechowych – mówi dyżurny KP PSP Legionowo, który dodaje że po stłumieniu płomieni samochód oraz spalone przedmioty wyniesiono z garażu i jeszcze raz dokładnie przelano wodą. Samo pomieszczenie zostało także wywietrzone.

W wyniku działania ognia częściowemu spaleniu uległo wyposażenie garażu oraz znajdujący się w nim samochód marki renault. Nadpaleniu uległy także strażackie węże.

W trwającej godzinę akcji gaśniczej udział brały 3 zastępy straży pożarnej. Na miejscu obecna była także policja z komisariatu w Nieporęcie.

/red/

Tagi
Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close