Reklama

Mazowsze - wiadomości z regionu

Sprzedawała kradzioną biżuterię

Reklama

Policjanci z Pomiechówka zatrzymali 60-letnią Anielę K., mieszkankę Warszawy, która podejrzana jest o paserstwo. Kobieta sprzedawała prawdopodobnie pochodzącą z kradzieży złotą biżuterię na jednym z warszawskich bazarów. 60-latka usłyszała zarzut paserstwa umyślnego, za co może grozić jej od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności.

Reklama

fot. KPP Nowy Dwór Maz.

Wszystko zaczęło się, kiedy policjanci z Pomiechówka 1 marca tego roku dowiedzieli się, że na jednym z warszawskich bazarów kobieta proponuje sprzedaż złotej biżuterii, która może pochodzić z włamania dokonanego wcześniej na terenie Pomiechówka. Funkcjonariusze natychmiast udali się na miejsce.

Mundurowi, dzięki szybkiemu działaniu, zatrzymali 60-letnią kobietę, przy której zabezpieczyli około 1, 5 kg złotej biżuterii niewiadomego pochodzenia. Jak się później okazało jeden z przedmiotów został rozpoznany przez mieszkankę gm. Pomiechówek – został jej skradziony podczas włamania do domu.

Zatrzymana kobieta trafiła do policyjnej celi. Usłyszała zarzut paserstwa umyślnego, a prokurator po analizie akt sprawy zastosował wobec niej dozór policji.

Mieszkańcy powiatu nowodworskiego oraz powiatów sąsiadujących, którym zginęła biżuteria w wyniku kradzieży, bądź innego przestępstwa, proszeni są o kontakt pod nr tel. 22 775 22 01-03 lub 22 785 42 27, 22 785 22 07 w celu umówienia się na okazanie zabezpieczonej biżuterii.

/KPP Nowy Dwór Maz./

Tagi
Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close