Reklama

LegionowskiWiadomości

Spotkajmy się! Spotkanie organizacji pozarządowych z powiatu legionowskiego

Reklama

W najbliższy poniedziałek (2.07) w Poczytalni zlokalizowanej w budynku legionowskiego dworca kolejowego odbędzie się wyjątkowe spotkanie organizacji pozarządowych z terenu powiatu legionowskiego. Spotkanie, którego początek zapowiedziano na godz. 16:30, zostanie zrealizowane w ramach projektu „Mazowia dla Mazowsza. Mazowiecka sieć organizacji pozarządowych”.

Reklama

Celem spotkania jest wzajemna integracja, wymiana doświadczeń i wiedzy o możliwych źródłach finansowania działań, burza pomysłów nad wspólnymi projektami, ale także przestrzeń do rozmowy o trudnościach, z którymi mierzą się organizacje w powiecie legionowskim – możemy przeczytać w zaproszeniu na poniedziałkowe spotkanie.

Wiosną i latem Federacja Mazowia odwiedzi większość powiatów województwa mazowieckiego. Chcemy poznać lokalne organizacje i zaprosić je do dołączenia do Federacji, ale także zachęcić do lokalnego sieciowania pokazując zalety takiej formy współpracy. Chcemy zaprosić wszystkie zainteresowane organizacje do udziału i współtworzenia programu XIV Mazowieckiego Forum Inicjatyw Pozarządowych – ogólnowojewódzkiego spotkania III sektora, które odbędzie się jesienią w Warszawie – informują przedstawiciele organizatorów.

Federacja Mazowia to działająca nieprzerwanie od 2002 roku ogólnowojewódzka federacja organizacji pozarządowych. W ostatnich latach Federacja Mazowia realizowała szereg projektów, których głównym celem było wspieranie rozwoju społeczeństwa obywatelskiego na Mazowszu poprzez wzmacnianie potencjału organizacji pozarządowych i/lub zwiększanie zaangażowania mieszkańców w działalność obywatelską i społeczną.

Zachęcamy do śledzenia wydarzenia na Facebooku (KLIKNIJ TUTAJ)

/red./

Tagi
Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close