Śnieg i lód na drogach

Na drogach powiatu legionowskiego w dalszym ciągu panują fatalne warunki jazdy. Ulice są zaśnieżone, na wielu z nich znajduje się lód. Im droga mniej uczęszczana tym gorzej się jedzie. Tragiczne warunki występują także na Drodze Krajowej nr 61. Jezdnia nie jest odśnieżona!

Droga Krajowa nr 61, Legionowo / fot. LEGIO24

Dziś (19.01) od rana systematycznie pogarszała się sytuacja na ulicach i drogach całego Mazowsza. Padający śnieg i mróz powodują duże zagrożenie dla kierujących pojazdami. Między innymi w wyniku fatalnych warunków na jezdni doszło dziś w Nieporęcie do groźnej kolizji, w której uczestniczyły 4 samochody. W wyniku zdarzenia 3 osoby odniosły obrażenia, a na badania do szpitala w sumie przewieziono 7 osób – wszystkich uczestników wypadku. Ulica Jana Kazimierza w Stanisławowie I, przy granicy z Rembelszczyzną była zamknięta dla ruchu przez ponad 2 godziny.

W sobotę (19.01) wieczorem drogi są przeważnie zaśnieżone, na niektórych ulicach znajduje się też cienka warstwa lodu. Wszystkich kierowców prosimy o rozwagę i dostosowanie prędkości do warunków panujących na jezdni.

Droga Krajowa nr 61, Legionowo / fot. LEGIO24

Niestety opady śniegu będą nam towarzyszyły całą noc. Jak zapowiadają synoptycy opady zaczną słabnąć dopiero jutro (20.01) rano. Będzie też mroźno, w nocy z soboty na niedzielę -10 stopni, w dzień nie więcej niż -6 stopni.

/wł/

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje artykuł "Śnieg i lód na drogach"

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *