Reklama

LegionowskiPo godzinachWiadomości

Słodkie warsztaty na walentynki, czyli “zaczytani zakochani” w legionowskiej Poczytalni

Reklama

Słodki to zwyczaj – „walentynka” dla ukochanej osoby i słodki może być dla niej upominek. A sprawi jeszcze więcej radości, gdy zostanie własnoręcznie wykonany. Taką możliwość będą mieli duzi i mali miłośnicy książek, którzy w sobotę (10.02) odwiedzą legionowską Poczytalnię i między 11.30 a 13.30 wezmą udział w warsztatach ciasteczkowych, przygotowanych przez Lookiernię.

Reklama

W sobotni poranek w głównej wypożyczalni legionowskiej książnicy odbędą się walentynkowe warsztaty z dekorowania lukrem ciasteczek. Każdy uczestnik będzie mógł własnoręcznie udekorować je lukrem królewskim, a następnie zabrać je dla ukochanej osoby jako prezent. Warsztaty poprowadzą właścicielki pracowni Lookiernia – Anna Szczepłek i Ida Rzeszotek, które pasjonują się kreatywnym cukiernictwem.

Warsztaty będą bezpłatne, nie wymagane są również zapisy. Uczestnicy będą w nich brać udział w kolejności zgłaszania się. – Nie ma limitów wiekowych, chociaż najmłodsze dzieci będą zapewne wymagały pomocy rodzica i je zapraszamy z opiekunem – wyjaśnia Anna Szczepłek. – Zachęcamy do udziału nie tylko dzieci, dorośli również doskonale się bawią podczas dekorowania ciasteczek. To świetna okazja, by rozwinąć własną kreatywność i trochę odpocząć od codzienności, a przy tym sprawić przyjemność komuś bliskiemu – dodaje współwłaścicielka Lookierni.

Lookiernia powstała rok temu, jako siostrzana marka Sztuki Czekolady. Od sierpnia ubiegłego roku pracownia mieści się w Warszawie. W ofercie ma ręcznie wyrabiane i pięknie dekorowane słodkości: ciasteczka, wyroby z czekolady oraz sklep on-line z herbatą. Właścicielki rozpoczęły także prace nad ofertą ciast dla osób z nietolerancjami pokarmowymi i wegetarian. Już wkrótce dołączą one do asortymentu Lookierni. Pracownia organizuje również warsztaty dla dzieci i dorosłych (dla osób prywatnych i dla firm), urodziny i animacje, także z dojazdem do klienta.

Więcej informacji i kontakt na stronie sklepu:www.delicatesse.pl lub pod numerem telefonu 882 155 122.

/red., Lookiernia/

Tagi
Może zainteresuje Cię także...

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close