Reklama

LegionowskiNa sygnaleWiadomości

Skrzeszew: Znalazł portfel i go nie oddał. Usłyszał zarzuty przywłaszczenia

Reklama

Policjanci z Wieliszewa zatrzymali 46-letniego Roberta G. Mężczyzna jest podejrzewany o to, że przywłaszczył sobie portfel z dokumentami i pieniędzmi, znaleziony na terenie stacji benzynowej w miejscowości Skrzeszew (gmina Wieliszew). Chwilę popełnienia przestępstwa zarejestrowała kamera monitoringu. 46-latek usłyszał już zarzuty, przyznał się do winy i dobrowolnie poddał karze.

Reklama

– Policjanci o całym zdarzeniu dowiedzieli się od pokrzywdzonego – informuje podkom. Emilia Kuligowska, rzecznik prasowa KPP Legionowo. – Mężczyzna poinformował, że zgubił portfel z pieniędzmi i dokumentami na stacji paliw w Skrzeszewie, gdzie tankował pojazd. Poszukiwania nie przyniosły jednak rezultatów. Policjanci natychmiast zajęli się sprawą i szybko wyjaśnili zagadkę zniknięcia portfela. Po przeprowadzonych czynnościach funkcjonariusze ustalili, że pokrzywdzonemu 57-latkowi portfel wypadł z kieszeni, a 46-letni Robert G. znalazł go i zabrał ze sobą. Zdarzenie zarejestrowała kamera – dodaje podkom. Kuligowska.

Kryminalni z Wieliszewa pojechali do miejsca zamieszkania podejrzanego o przywłaszczenie 46-latka i zabrali go na komendę w Legionowie gdzie został przesłuchany. Podczas rozmowy z policjantami Robert G. przyznał się do zabrania portfela. Policjanci odzyskali także przywłaszczone mienie. Mężczyzna usłyszał zarzuty, przyznał się do popełnienia przestępstwa i dobrowolnie poddał karze.

/red/

Tagi
Może zainteresuje Cię także...

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close