Skradzione elektronarzędzia wiózł na taczce

foto: KPP Nowy Dwór Maz.

Policjanci z posterunku w Pomiechówku zatrzymali 39-letniego Mariusza, J., mieszkańca powiatu nowodworskiego, który podejrzany jest o kradzież elektronarzędzi o łącznej wartości 4000 zł. 39-latek prawdopodobnie usłyszy zarzut kradzieży, za co może grozić mu od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności.

foto: KPP Nowy Dwór Maz.

Wczoraj (17.10) o godzinie 21.30 policjanci z Pomiechówka podczas patrolu zauważyli mężczyznę, który wyjeżdżał z jednej posesji taczkami, na których znajdowały się elektronarzędzia budowlane. Kiedy wyjechał z posesji zaczął zakładać skrzydło bramy na zawiasy. Na widok radiowozu mężczyzna upuścił konstrukcję, która przewróciła taczkę.

Mundurowi natychmiast przystąpili do sprawdzenia tej podejrzanej sprawy. Jak się później okazało 39-letni Mariusz J., prawdopodobnie chciał wywieść sprzęt nie należący do niego. Z uwagi na okoliczności mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnej celi. Elektronarzędzia zostały zabezpieczone, policjanci ustalili już właściciela, który oszacował ich wartość na około 4000 zł.

Dzisiaj Mariusz. J. prawdopodobnie usłyszy zarzut kradzieży. Sprawa trafi do prokuratury, a sąd zdecyduje o dalszym losie mężczyzny.

/KPP Nowy Dwór Maz./

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje artykuł "Skradzione elektronarzędzia wiózł na taczce"

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *