Reklama

LegionowskiNa sygnaleWiadomości

Skierdy: Policja zatrzymała uczestników sobotniej bójki

Reklama

Sześć osób w wieku od 29 do 54 lat zatrzymali policjanci z Legionowa i Jabłonny. Wszyscy są podejrzani o udział w bójce jaka miała miejsce w sobotę (28.03) w miejscowości Skierdy (gmina Jabłonna).

Reklama


Do zdarzenia doszło późnym wieczorem. Około godz. 22:00 policja została poinformowana o bójce z udziałem kilku osób w miejscowości Skierdy. Kiedy mundurowi dojechali na miejsce bijatyka trwała w najlepsze. Funkcjonariusze natychmiast przystąpili do rozdzielania uczestników, zapobiegając dalszemu rozwojowi zdarzeń. Zatrzymano także cztery pierwsze osoby. Kolejne dwie wpadły w ręce policji następnego dnia. Jak ustalili śledczy prowadzący sprawę bójka dwóch grup znajomych zaczęła się od słownych zaczepek na ulicy. Wszyscy uczestnicy zdarzenia byli pod wpływem alkoholu.

Zatrzymani mężczyźni to mieszkańcy powiatów legionowskiego i nowodworskiego, w wieku od 29 do 54 lat. Wszyscy usłyszeli już zarzuty uczestnictwa w bójce, za co grozi do 3 lat więzienia. Sprawa jest rozwojowa i jak powiedziała asp. Emilia Kuligowska, rzecznik prasowy KPP Legionowo, policja nie wyklucza kolejnych zatrzymań.

/red/

Tagi
Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close