Skierdy: Policja zatrzymała uczestników sobotniej bójki

Fot. wikimedia/sxc.hu/Legio24.pl

Sześć osób w wieku od 29 do 54 lat zatrzymali policjanci z Legionowa i Jabłonny. Wszyscy są podejrzani o udział w bójce jaka miała miejsce w sobotę (28.03) w miejscowości Skierdy (gmina Jabłonna).


Do zdarzenia doszło późnym wieczorem. Około godz. 22:00 policja została poinformowana o bójce z udziałem kilku osób w miejscowości Skierdy. Kiedy mundurowi dojechali na miejsce bijatyka trwała w najlepsze. Funkcjonariusze natychmiast przystąpili do rozdzielania uczestników, zapobiegając dalszemu rozwojowi zdarzeń. Zatrzymano także cztery pierwsze osoby. Kolejne dwie wpadły w ręce policji następnego dnia. Jak ustalili śledczy prowadzący sprawę bójka dwóch grup znajomych zaczęła się od słownych zaczepek na ulicy. Wszyscy uczestnicy zdarzenia byli pod wpływem alkoholu.

Zatrzymani mężczyźni to mieszkańcy powiatów legionowskiego i nowodworskiego, w wieku od 29 do 54 lat. Wszyscy usłyszeli już zarzuty uczestnictwa w bójce, za co grozi do 3 lat więzienia. Sprawa jest rozwojowa i jak powiedziała asp. Emilia Kuligowska, rzecznik prasowy KPP Legionowo, policja nie wyklucza kolejnych zatrzymań.

/red/

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje artykuł "Skierdy: Policja zatrzymała uczestników sobotniej bójki"

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *