Siła oddziaływania znaków zodiaku na ciało i zabiegi kosmetyczne oraz estetyczne

Księżyc podczas swojej 28 dniowej wędrówki po niebie przebiega przez 12 znaków zodiaku. W każdym znaku pozostaje przez ok. 2,5 dnia, wówczas siła danego znaku silnie działa wraz z Księżycem na dane partie ciała i organizmu. Siły te szczególnie oddziaływują na zdrowie i wygląd człowieka.

fot. sxc.hu

Jak to możliwe, że właściwy czas na działanie  – na przykład na operację upiększającą, albo na usunięcie zęba wpływa na nadzwyczaj pozytywny skutek zabiegu, podczas, gdy już o jeden dzień później obserwuje się skutek negatywny , który to samo działanie w dłuższej perspektywie skazuje na niepowodzenie?
Odpowiedź na to pytanie kryje się w podstawowej zasadzie „sztuki właściwego czasu”.
WSZYSTKIE CZYNNOŚCI JAKIE CZŁOWIEK WYKONUJE DLA LEPSZEJ KONDYCJI TYCH CZĘŚCI CIAŁA , KTÓRYMI RZĄDZI TEN ZNAK ZODIAKU, KTÓRY KSIĘŻYC WŁAŚNIE PRZEMIERZA SĄ SKUTECZNIEJSZE NIŻ W KAŻDYM INNYM DNIU ( Z WYJĄTKIEM INTERWENCJI CHIRURGICZNYCH!!!).
PRZYKŁAD : MASAŻ PLECÓW , GDY KSIĘŻYC ZNAJDUJE SIĘ W ZNAKU BLIŹNIĄT.
JEŚLI MOŻESZ SAM WYBRAĆ TERMIN OPERACJI LUB ZABIEGU, WÓWCZAS POWINIENEŚ UWAŻAĆ NA MALEJĄCY KSIĘŻYC I OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM ZNAK ZODIAKU, KTÓRYM RZĄDZI KSIĘŻYC- CZYLI NP.: ŻADNYCH OPERACJI KOBIECYCH W DNIU SKORPIONA.

Wszystko co szczególnie obciąża  i wyczerpuje obszary ciała , którymi rządzi znak, przez który właśnie przechodzi księżyc , bardziej szkodzi niż w inne dni.

Poniżej tabela przedstawiająca części ciała, którymi rządzi dany znak zodiaku:

Warto więc moi drodzy zapoznać się z kalendarzem księżycowym i śledzić wędrówkę srebrnego globu po niebie. Zapewni Wam to zdrowie, piękno, urodę i dobre samopoczucie do późnych lat 🙂

 

Artykuł opracowała
Oriana Katarzyna Bukartek
www.wrozkaoriana.pl
Fb: Ezo Rabbit
Fb : Wróżka Oriana

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje artykuł "Siła oddziaływania znaków zodiaku na ciało i zabiegi kosmetyczne oraz estetyczne"

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *