Siatkarki NOSiR-u znów punktują

16:21, 13.02.2014

W piątkowy wieczór (07.02) doszło do kolejnego spotkania 17 kolejki II ligi piłki siatkowej kobiet. Nowodworskie siatkarki gościły zespół UKS Zielone Wzgórza Murowana Goślina, który zamyka tabelę ligi, mając na koncie tylko 1 punkt. Mimo wygranej drużyny NOSiR-u, widać było sporo błędów.

Pierwszy set był szybkim starciem nowodworskich siatkarek, które pokonały w tej partii Murowaną 25 do 13. W następnych dwóch setach gra zupełnie stanęła, dzięki czemu młode siatkarki z Murowanej Gośliny mogły punktować. Mimo nierównej gry, dziewczyny z NOSiR-u ostatecznie wygrały 3:0. Dzięki piątkowemu zwycięstwu zespół NOSiR umocnił swoją pozycję, mając na koncie 28 pkt., a to daje 4 miejsce w tabeli. Dziewczyny zagwarantowały sobie udział w play-offach, które odbędą się po zakończeniu rundy rewanżowej. Trójmecz rozegrają z 1 miejscem w tabeli, czyli NIKE Węgrów. Do zakończenia rundy pozostał jeden mecz wyjazdowy. Tym razem podopieczne trenerów Macieja Renkiewicza i Bartosza Kujawskiego pojadą 1 marca do Łasku. NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki - UKS Murowana Goślina 3:0 (25:13, 25:16, 25:19). /UM Nowy Dwór Maz./