Reklama

Foto/WideoLegionowski

Serock: Zobacz spot wyborczy burmistrza

Reklama

To już kolejny wyborczy spot reklamowy, który został opublikowany w internecie. Tym razem klip dotyczy obietnic, jakie przedstawia mieszkańcom gminy Serock obecnie urzędujący burmistrz, Sylwester Sokolnicki, któremu towarzyszą kandydaci do Rady Miasta.

Reklama

 

Spot wyborczy Komitetu Wyborczego Wyborców Sylwestra Sokolnickiego jest prezentowany w internecie jako film Forum Samorządowego Serock. Klip utrzymany w różowej tonacji barw, pokazuje tylko niektóre walory gminy. Według kandydatów Serock to miejsce doskonałe do uprawiania sportu. To dobre miejsce dla inwestorów. Tu promuje się przedsiębiorców, a także dba się o pacjentów.

Serock to mieszkańcy – ta krótka wypowiedź Artura Borkowskiego, znanego z długich przemówień podczas sesji i komisji, wydaje się oddawać główne hasło serockiej kampanii. Czy kandydatom uda się przekonać wyborców, pokaże przyszłość.

Aktualizacja godzina 16:43

Do Redakcji Legio24 wpłynęła prośba od przedstawiciela KWW SS Mateusza Sokolnickiego o sprostowanie krótkiego, acz według rozmówcy nierzetelnego artykułu. – “Serock to mieszkańcy” – niestety nie jest to pełen cytat.. Pan Artur – jak można szybko sprawdzić – wypowiada słowa: “Serock to przede wszystkim jego mieszkańcy” – pisze Mateusz Sokolnicki.

Nie ma obietnic?

Druga kwestia to, cytuję: “Tym razem klip dotyczy obietnic (…)”. – czy mogłaby Pani wymienić kilka tych obietnic, które rzekomo złożył burmistrz Miasta i Gminy Serock w zaprezentowanym spocie? – pyta przedstawiciel komitetu wyborczego.

Odpowiedź na to pytanie pozostawiam już wyborcom.

/iw/

Tagi
Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

6 razy komentowano

 1. Szczerze przyznam, że ten ostatni okrzyk to jakiś taki niemrawy… od razu widać, że ci ludzie są tam z przymusu, bez serca i radości 😉 Zastanawia mnie jednak bardziej skąd pan Borkowski miał tyle wiadomości na temat sprzedawanych ziem, że aż zatracił się w tych inwestycjach..? To zupełnie tak jak Smogorzewski, niezliczone ilości działek na koncie! Jestem pewny, że są to działeczki w bardzo atrakcyjnych miejscach za bardzo atrakcyjne ceny kupione. Ludzie jakbyście przejrzeli oświadczenia majątkowe to głowa by was rozbolała… tak chapią między sobą najlepsze kąski!

 2. Jaki baner – taki Serock – bardzo podzielony – na “lepszych i gorszych”

 3. Klip na bardzo niskim poziomie. praktycznie nic nie wnosi dla wyborców.
  Jednak najlepiej wypadł Burmistrz, reszta niestety nie nadaje się do mediów.
  Wypowiedź Pana Borkowskiego jest jakaś taka pusta i źle zaintonowana.
  Coś wypada nie tak. 🙁
  Lepiej było dać tylko fragment z Sokolnickim. To jest OK.
  Hasło inwestujemy w przyszłość, uruchamia myślenie w czyją i zaraz pojawia się odpowiedź l – na pewno w swoją.

 4. To już nawet śmieszne nie jest. Dba się o pacjentów. Kpiny!
  Kpicie sobie z ludzi w gminie i źle to się dla Was skończy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close