Serock: Zobacz spot wyborczy burmistrza

Fot. KWW SS

To już kolejny wyborczy spot reklamowy, który został opublikowany w internecie. Tym razem klip dotyczy obietnic, jakie przedstawia mieszkańcom gminy Serock obecnie urzędujący burmistrz, Sylwester Sokolnicki, któremu towarzyszą kandydaci do Rady Miasta.

 

Spot wyborczy Komitetu Wyborczego Wyborców Sylwestra Sokolnickiego jest prezentowany w internecie jako film Forum Samorządowego Serock. Klip utrzymany w różowej tonacji barw, pokazuje tylko niektóre walory gminy. Według kandydatów Serock to miejsce doskonałe do uprawiania sportu. To dobre miejsce dla inwestorów. Tu promuje się przedsiębiorców, a także dba się o pacjentów.

Serock to mieszkańcy – ta krótka wypowiedź Artura Borkowskiego, znanego z długich przemówień podczas sesji i komisji, wydaje się oddawać główne hasło serockiej kampanii. Czy kandydatom uda się przekonać wyborców, pokaże przyszłość.

Aktualizacja godzina 16:43

Do Redakcji Legio24 wpłynęła prośba od przedstawiciela KWW SS Mateusza Sokolnickiego o sprostowanie krótkiego, acz według rozmówcy nierzetelnego artykułu. – “Serock to mieszkańcy” – niestety nie jest to pełen cytat.. Pan Artur – jak można szybko sprawdzić – wypowiada słowa: “Serock to przede wszystkim jego mieszkańcy” – pisze Mateusz Sokolnicki.

Nie ma obietnic?

Druga kwestia to, cytuję: “Tym razem klip dotyczy obietnic (…)”. – czy mogłaby Pani wymienić kilka tych obietnic, które rzekomo złożył burmistrz Miasta i Gminy Serock w zaprezentowanym spocie? – pyta przedstawiciel komitetu wyborczego.

Odpowiedź na to pytanie pozostawiam już wyborcom.

/iw/

6 razy komentowano artykuł "Serock: Zobacz spot wyborczy burmistrza"

 1. Szczerze przyznam, że ten ostatni okrzyk to jakiś taki niemrawy… od razu widać, że ci ludzie są tam z przymusu, bez serca i radości 😉 Zastanawia mnie jednak bardziej skąd pan Borkowski miał tyle wiadomości na temat sprzedawanych ziem, że aż zatracił się w tych inwestycjach..? To zupełnie tak jak Smogorzewski, niezliczone ilości działek na koncie! Jestem pewny, że są to działeczki w bardzo atrakcyjnych miejscach za bardzo atrakcyjne ceny kupione. Ludzie jakbyście przejrzeli oświadczenia majątkowe to głowa by was rozbolała… tak chapią między sobą najlepsze kąski!

 2. Jaki baner – taki Serock – bardzo podzielony – na “lepszych i gorszych”

 3. A dlaczego baner SER OCK jest rozdzielony ?

 4. Klip na bardzo niskim poziomie. praktycznie nic nie wnosi dla wyborców.
  Jednak najlepiej wypadł Burmistrz, reszta niestety nie nadaje się do mediów.
  Wypowiedź Pana Borkowskiego jest jakaś taka pusta i źle zaintonowana.
  Coś wypada nie tak. 🙁
  Lepiej było dać tylko fragment z Sokolnickim. To jest OK.
  Hasło inwestujemy w przyszłość, uruchamia myślenie w czyją i zaraz pojawia się odpowiedź l – na pewno w swoją.

 5. To już nawet śmieszne nie jest. Dba się o pacjentów. Kpiny!
  Kpicie sobie z ludzi w gminie i źle to się dla Was skończy.

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *