Serock: Zapominalski burmistrz. List od czytelnika

Sylwester Sokolnicki. Fot. IW/Legio24.pl

Do Redakcji Legio24 wpłynął list od oburzonego czytelnika, który po przeczytaniu wywiadu w jednej z lokalnych gazet, uznał, iż powinien zareagować na sformułowania tam użyte. Według niego wypowiedzi Burmistrza Serocka są oburzające. Poniżej publikujemy list czytelnika i zapraszamy do zapoznania się z nim.

Fot. Czytelnik

/iw/

3 razy komentowano artykuł "Serock: Zapominalski burmistrz. List od czytelnika"

 1. do Agaty i Nudy, jak nie znacie tematu to się nie wypowiadajcie. Działki w tym rejonie objętym projektem wodociągowym sprzedała również Gmina i to po ok. 150zł za m2. Jak dla was są to grosze to powiem że nie macie pojęcia o cenach i jesteście żałośni w tych komentarzach.

 2. Ja powiem tak , następnym razem dla tego Pana czy innych może jednak warto się zastanowić zanim się wyda pieniądze swoje własne ???

  Na spotkaniu z Panią GW jacyś państwo którzy mieli problem z gazem chyba, tylko jest pytanie czy nad takimi rzeczami nie powinno się pomyśleć zanim się kupi działkę ??
  i kupić np. taka co ma przyłącza , tyle tylko ze za taka trzeba odpowiedni więcej zapłacić i tu jest problem ..
  Tak po ludzku to szkoda mi tych ludzi naprawdę , ale to chyba jasne z czego wynikają różnice w cenie działek , a pan developer powinien wiedzieć takie rzeczy

  ale jak za działkę się grosze zapłaciło to się ma ,

 3. ile razy jeszcze legio24 zamierza powtarzać ten sam artykuł ? i ciągle ta sama sprawa…nudne się już to robi, już każdy widział, czytał…. naprawdę. Czy Pani ,,redaktor” pobiera prowizję od ilości artykułów i w koło je publikuje… ? Czy po po prostu jest to sponsorowane, że w kółko są te same artykuły ?
  Nuda nuda nudę pogania.

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *