Serock: Wracając z imprezy ukradli rowery. Są już w rękach policji

Fot. policja.pl

Policjanci z Serocka zatrzymali dwóch mężczyzn – 27-letniego Pawła K. oraz o rok młodszego Krzysztofa K. Obaj są podejrzani o kradzież dwóch rowerów stojących na klatce schodowej jednego z bloków w Serocku. Straty właściciel wycenił na ok. 1000 złotych. Dodatkowo jeden z podejrzanych, jadąc przez parking na kradzionym rowerze miał wybić szybę w zaparkowanym tam samochodzie marki ford. Obaj zatrzymani już usłyszeli zarzuty i niebawem staną przed sądem.

Jak informuje podkom. Emilia Kuligowska, rzecznik prasowa Komendy Powiatowej Policji w Legionowie, do kradzieży jednośladów doszło tuż po suto zakrapianej alkoholem imprezie, w której uczestniczyli podejrzani mężczyźni. O fakcie kradzieży stróżów prawa poinformował poszkodowany, wyceniając jednocześnie swoje straty na około 1000 złotych. Policjanci, po przyjęciu zawiadomienia natychmiast rozpoczęli poszukiwania złodziejaszków. Bardzo szybko udało się funkcjonariuszom z Serocka powiązać kradzież z imprezą, która w owym czasie odbywała się w tym samym bloku i ustalić, że winę za kradzież ponoszą najprawdopodobniej 27-letni Paweł K. oraz 26-letni Krzysztof K. Mundurowi z Serocka ustalili także, że jeden z podejrzanych, jadąc po pijanemu na kradzionym rowerze, wybił również szybę w zaparkowanym na pobliskim parkingu fordzie.

Mężczyźni zostali zatrzymani i przesłuchani. Obaj usłyszeli zarzuty i oczekują teraz na rozprawę sądową. Swoje zachowanie tłumaczyli zbyt dużą dawką alkoholu w organizmie, który spożyli podczas imprezy.

Skradzione jednoślady wróciły już do prawowitego właściciela.

/red/

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje artykuł "Serock: Wracając z imprezy ukradli rowery. Są już w rękach policji"

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *