Serock: Wpadł włamywacz, który okradał zamknięty ośrodek wypoczynkowy

Fot. KPP Legionowo

Przewody elektryczne, armatura łazienkowa i chłodnie padły łupem 38-letniego Piotra S., który włamał się do budynku byłego ośrodka wypoczynkowego na terenie gminy Serock. Straty właściciel wyliczył na około 7 tys. złotych. Policji udało się zatrzymać włamywacza. Teraz oczekuje on na rozprawę sądową.

Podczas dochodzenia policjanci z Serocka ustalili, że mieszkaniec powiatu rawskiego, który czasowo przebywa na terenie gminy Serock, 38-letni Piotr S. może być odpowiedzialny za włamanie i kradzieże w budynku byłego ośrodka wypoczynkowego. Z budynku znikały przewody elektryczne, armatura, a nawet urządzenia chłodnicze. W sumie straty oszacowano na 7 tys. złotych. Mężczyzna włamał się do ośrodka wyważając drzwi i niszcząc znajdujące się w nich zamki.

Mundurowi ustalili, że kradzieże dokonywane przez 38-latka były, przez pewien czas, jego głównym źródłem utrzymania.

Po zebraniu dostatecznej liczny dowodów Piotr S. został zatrzymany. Podczas przeszukania udało się także odzyskać część skradzionego mienia. Teraz 38-latek oczekuje, pod dozorem policji, na rozprawę sądową. Za swoje czyny może spędzić w więzieniu nawet 10 lat.

/red/

1 raz komentowano artykuł "Serock: Wpadł włamywacz, który okradał zamknięty ośrodek wypoczynkowy"

  1. może włamania z ostatnich miesięcy to też jego sprawka ?
    Słychać było o 2 ujętych młodych złodziejach z nowego Pekinu w jadwisinie.

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *