Reklama

LegionowskiNa sygnaleWiadomości

Serock: Więzienie nic go nie nauczyło. Znów znęcał się nad rodziną!

Reklama

Policjanci z Serocka zatrzymali 64-letniego mężczyznę, który podejrzewany jest o znęcanie się nad rodziną. Mężczyzna był już wcześniej karany za to przestępstwo karą więzienia. Pobyt w zakładzie karnym nic go jednak nie nauczył. Po wyjściu na wolność ponownie zaczął wszczynać awantury. 64-latek na rozprawę sądową oczekiwać będzie w areszcie.

Reklama

– Policjanci z Serocka podczas interwencji domowej zatrzymali 64-latka. Pijany mężczyzna awanturował się, był agresywny wobec żony i córki, zarówno fizycznie jak i werbalnie. Mieszkaniec gminy Serock został zatrzymany i trafił do policyjnej celi. Musiał wytrzeźwieć, aby można z nim było wykonać czynności procesowe. Badanie alkomatem wykazało w jego organizmie 2,5 promila alkoholu – informuje rzeczniczka KPP Legionowo podkom. Justyna Stopińska.

Jak zaznacza policja, 64 – latek był już karany za znęcanie się nad rodziną i odbywał karę pozbawienia wolności. Teraz pokrzywdzone przyznały, że mężczyzna ponownie znęca się nad nimi. Śledczy ustalili również, że mężczyzna popełnił jeszcze jedno przestępstwo, a mianowicie nie respektował wyroku sądu nakazującego mu opuszczenie lokalu zajmowanego wspólnie z pokrzywdzonymi.

64 – latek usłyszał zarzut fizycznego i psychicznego zanęcania się nad bliskimi oraz niestosowania się do orzeczonych środków karnych. Na wniosek policji i prokuratury sąd aresztował mężczyznę na 3 miesiące.

/red./

Tagi
Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close