Reklama

LegionowskiNa sygnaleWiadomości

Serock: W wózku sklepowym znalazł saszetkę z pieniędzmi. Zamiast oddać, zabrał do domu

Reklama

Niezwykłą pazernością wykazał się 49-letni mieszkaniec gminy Serock, który w jednym ze sklepów znalazł saszetkę z pieniędzmi i dokumentami. Zamiast skontaktować się z prawowitym właścicielem celem przekazania przedmiotów, próbował je przywłaszczyć. Plany pokrzyżował mu jednak dzielnicowy.

Reklama

Do komisariatu w Serocku zgłosił się mężczyzna, który poinformował o utracie saszetki wraz z dokumentami i pieniędzmi. O utracie rzeczy zorientował się po wizycie w jednym ze sklepów. Pokrzywdzony szukał saszetki, czekał również na kontakt ze strony uczciwego znalazcy – czytamy w komunikacie Komendy Powiatowej Policji w Legionowie.

Jak informuje podkom. Justyna Stopińska z KPP Legionowo sprawą zajął się dzielnicowy, który ustalił dane „nowego właściciela” saszetki i natychmiast udał się do miejsca jego zamieszkania. 49-letni znalazca był bardzo zaskoczony wizytą dzielnicowego i bez problemu oddał znalezione przedmioty. Mężczyzna został zatrzymany.

Śledczy przedstawili 49-latkowi zarzut przywłaszczenia cudzego mienia. Teraz grozi mu kara do roku pozbawienia wolności.

/red., KPP Legionowo/

Tagi
Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close