Reklama

KomunikacjaLegionowskiWiadomości

Serock: W niedzielę utrudnienia w ruchu w okolicach rynku

Reklama

W najbliższą niedzielę (19.04) w Serocku wystartuje Bieg Wojciechowy. Będzie to już trzecia edycja tej popularnej imprezy, która z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością. W związku z biegiem kierowcy będą musieli jednak przygotować się na pewne niedogodności. Niektóre ulice w okolicy Rynku Miejskiego zostaną wyłączone z ruchu.

Reklama

Jak informuje serocka straż miejska, 19 kwietnia w godz. od 8:00 do 16:00 nastąpi zamknięcie dla ruchu ul. Rynek pomiędzy ul. Kościuszki, a ul. 11-go Listopada. To właśnie w tym miejscu przewidziane są start i meta biegu. Ograniczenia nie ominą również ul. Kościuszki w części przeznaczonej na miejsca parkingowe. Zostanie ona wyłączona z ruchu w godz. od 10:00 do 16:00. Straż miejska zwraca się z prośbą do mieszkańców o nieparkowanie pojazdów na całej długości ulicy.

Ruch pojazdów podczas trwania Biegu Wojciechowego będzie się odbywał ulicami Kościuszki (wjazd w okolice Rynku) i 11-go Listopada (wyjazd z okolic Rynku). Straż miejska informuje ponadto mieszkańców, że czasowo mogą mieć problemy z dojazdem do własnych posesji i mieszkań.

Dodatkowe informacje na temat utrudnień w ruchu, przewidzianych na 19 kwietnia można uzyskać pod numerem telefonu 603 873 290 lub (22) 782 72 92.

Fot. UMiG Serock
Fot. UMiG Serock

/red/

Tagi
Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close