Reklama

Po godzinach

Serock: Szanty, regaty i inne atrakcje

Reklama

W sobotę (30.08) wszyscy miłośnicy szant oraz białych żagli będą mogli gorąco pożegnać kończące się wakacje. Na serockiej plaży odbędzie się nie tylko zakończenie regat organizowanych przez Związek Gmin Zalewu Zegrzyńskiego, ale również występy zespołów szantowych.

Reklama

Na zakończenie wakacji burmistrz Serocka przygotował szereg atrakcji dla mieszkańców gminy, turystów oraz żeglarzy. Najważniejszym wydarzeniem będą Regaty o puchar Przewodniczącego Związku Gmin Zalewu Zegrzyńskiego Nieporęt-Serock 2014r.

Rozpoczęcie regat zaplanowano na godzinę 11:00 w Nieporęcie, zaś zakończenie oraz dekoracja zwycięzców ma się odbyć w Serocku. Dokładny termin wręczenia pucharów zależy od pogody i wiatru, ale najprawdopodobniej dekoracja nastąpi między 16:00 a 17:00.

Szanty w Serocku

Ponieważ gmina Wieliszew zrezygnowała w tym roku z organizacji szant, stolicą żeglarskiej pieśni tym razem będzie Serock. Na godzinę 17:00 zaplanowano koncert zespołu SEGRAM. Natomiast do godziny 20:00 bawić się będziemy przy szantach w wykonaniu grupy CZTERY REFY.

Gry i zabawy na plaży

Każdy, kto zechce spędzić sobotę w Serocku, będzie mógł o godzinie 10:00 oglądać Finał Letniej Ligii Siatkówki Plażowej i to niezależnie od pogody – zmagania odbędą się na plaży lub w hali sportowej w Powiatowym Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych. Prócz tego mieszkańcy będą mogli oglądać Turniej Street Basket Open oraz uczestniczyć w grach i zabawach sportowych.

Jak obiecują pracownicy serockiego ratusza, wszystkie atrakcje mają zakończyć się przed godziną 20:00, tak by miłośnicy siatkówki mogli zdążyć na rozpoczęcie Mistrzostw Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn Polska 2014.

Fot. UMiGSFot. UMiG Serock

/iw/

Tagi
Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close